חברת סונול EVI, המתמחה בפתרונות טעינה לכלי רכב חשמליים ופלאג-אין, מודיעה כי עד עתה היא התקינה 50 עמדות טעינה ציבוריות לרכב חשמלי בקניוני עזריאלי ועד לסוף החודש המספר הזה יעמוד על 120 עמדות, שיפרסו ב-15 מרכזים מסחריים בבעלות קבוצת עזריאלי.

 

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

מעבר ללקוחות הקניונים, העמדות ישמשו גם את עובדי המשרדים הממוקמים בחלק מן הנכסים, או בסמוך להם, ובכך יאפשרו טעינה נוחה גם בזמן העבודה. לרגל הפריסה, מציעה קבוצת עזריאלי חודש טעינה חינם. ההצטרפות לשירות נעשית באפליקציית סונול EVI או באמצעות סריקת הברקוד המופיע על גבי העמדה.

 

סונול EVI נוסדה בשנת 2017 והיא נמצאת בבעלות של 50% של חברת האנרגיה סונול. החברה צפויה להשקיע סכום המוערך בכ-10 מיליון שקל בהרחבת רשת עמדות הטעינה של EVI במהלך השנים הקרובות. לסונול EVI הסכמים רבים נוספים. בין לקוחותיה: משטרת ישראל, מרכז הפיתוח של GM, צ'מפיון מוטורס וחניוני סנטרל פארק בתל אביב. בנוסף, במהלך השנה יותקנו עשרות עמדות הטענה מהירה במתחמים של סונול ברחבי הארץ.

 

אייל חנקין, מנכ"ל קבוצת עזריאלי: "אין ספק כי מרכזים מסחריים וחניונים ציבוריים הם חלק בלתי נפרד מפריסת התשתית ההכרחית לקידום מהפכת הרכב החשמלי בישראל. אנו שמחים להציע רשת רחבה ומתקדמת בנכסים הקיימים, ובמקביל נמשיך להטמיע את נושא תשתיות הטעינה בכל הפרויקטים העתידיים של הקבוצה ברחבי הארץ."

עמית אקשטיין, מנכ"ל סונול EVI: "מטרתנו היא להנגיש את טעינת הרכבים החשמליים לכל נהג ונהגת במדינת ישראל, כולל אלו שאין באפשרותם להתקין עמדת טעינה ביתית. נמשיך לפרוס ולהרחיב את רשת הטעינה הציבורית בחניונים, מרכזים מסחריים, רשויות מקומיות, וכמובן בתחנות דלק. כל זאת בטכנולוגיות המתקדמות ביותר וברמת שרות ללא תחרות."

תגובות (0)

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location