אודי A2 שכרגע מוגדרת כקונספט, תוצע עם הנעה חשמלית בלבד, מקום ל-4 נוסעים וטווח נסיעה של 200 ק"מ.

אודי A2 קונספט

כמו ה-A2 הראשונה, שהציעה הרבה טכנולוגיה, בעיקר בכל הקשור לפלטפורמה חכמה ושימוש נרחב באלומיניום, גם אודי A2 היא מצגת של טכנולוגיה, אך הפעם כנראה שיש לה יותר סיכויי הצלחה מאשר ל-A2 הראשונה. אודי A2 תתחרה בעתיד ב-ב.מ.וו i3 החשמלית.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

אודי תחשוף בעוד כשבוע את ה-A2 החדשה כקונספט בתערוכת פרנקפורט. אודי A2 היא מכונית חשמלית ובאודי אין תכניות להציע את ה-A2 החדשה עם מנועי בעירה פנימית. ל-A2 קונספט מנוע חשמלי בהספק רציף של 81 כ"ס והספק מרבי של 116 כ"ס. המומנט המרבי מכובד למכונית קטנה ועומד על 27.5 קג"מ. המהירות המרבית מוגבלת ל-150 קמ"ש ולפי אודי האצה מ-0 ל-100 קמ"ש דורשת 9.3 שניות בלבד. לאודי A2 מערך סוללות בקיבולת של 31kWh המותקן בתוך רצפת הסנדוויץ' של המכונית המאפשר טווח נסיעה חשמלי של 200 ק"מ ולפי אודי טעינה מלאה משקע רגיל דורשת 4 שעות בלבד.

 

לאודי A2 החדשה, תצורת האצ'בק 5 דלתות ומידות כמעט וזהות לאלו של ה-A2 הראשונה וקטנות מאלו של ה-A1 (למעט הגובה). מידת האורך עומדת על 3.80 מטר, הרוחב על 1.69 מטר והגובה על 1.49 מטר. המידות דומות לאלו של ב.מ.וו i3, למעט ממד הרוחב העומד ב-I3 על כ-2 מטר. בזכות תא מנוע קצר, דשבורד מינימלי ותפעול הרכב דרך מסכי מגע, אודי A2 תוכל להציע 4 מקומות ישיבה מרווחים לנוסעים. עוד לרווחת הנוסעים, אודי התקינה ב-A2 גג זכוכית שחור שאמור למנוע חדירה של קרינת IR, מה שימנע חימום מיותר של תא הנוסעים מהגג. כאשר השמש לא קופחת, בלחיצת כפתור ניתן להפוך את הגג לשקוף.

 

אודי A2 קונספט, עושה שימוש רב בטכנולוגיית תאורה חדשנית על בסיס LED ולייזר. מקבץ של נורות LED ומיקרו-רפלקטורים משמשים עבור האור הנמוך והגובה כאשר כל דיודה נשלטת בנפרד. השימוש בתאורה מבוססת LED מאפשרת פיזור מינימלי של האור ללא בוהק מסנוור וחיסכון באנרגיה. הפנסים האחוריים, משנים את מידת השקיפות של חופת התאורה בהתאם לתנאי הראות. פנסי הערפל האחוריים מבוססי דיודת לייזר אשר לא רק משפרת את נראות המכונית בזמן ערפל אלא גם תקרין על הכביש משולש אדום כסימן אזהרה לרכבים מאחור.

 

משני צידי המכונית ולכל אורה, מהפנסים הראשיים ועל לפנסי הבלימה, אודי התקינה פס תאורה המשמש למספר מצבים. בזמן נסיעה, הפס מואר באופן קבוע ומבליט את המכונית. כאשר ידית האיתות מופעלת, פולס של אור נע לאורך הפס וכאשר המכונית נבלמת, פולס אדום ומתחזק עובר מחלקה האחורי לקדמי. הפסים מכילים חיישני קרבה וכאשר הנהג מתקרב לרכב, הפסים נצבעים בכחול ונעילת הרכב משתחררת.

תגובות (0)

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location