אודי TT החדשה לשנת 2014 שתוצג בתערוכת ז'נבה, תתבסס על פלטפורמת MQB ותוצע עם מנועים חדשים ותא נוסעים מתקדם.

אודי TT החדשה 2015

אודי TT החדשה נחשפת לראשונה באיורים רשמיים שאודי הציגה היום (ה'). את הדור השלישי והחדש, אודי תציג בקרוב עם פתיחתה של תערוכת ז'נבה בתחילת החודש הבא.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

מהאיורים, לא קשה להבחין שאודי שומרת אמונים לעיצוב הדור הראשון של הדגם, דגם שעוצב ע"י פיטר שרייר - כיום המעצב של קיה - כך שגם ה-TT החדשה נושאת את מאפייני הדגם כגון בתי גלגלים מודגשים, קו מותניים הנמתח מהפנסים הראשיים ועד לאלו האחוריים וכמובן גג הביצה המשתפל לאחור בחדות. לעומת הדגם הנוכחי, אודי מעניקה ל-TT החדשה מראה חד וטכני יותר וכמו בכל דגמי אודי החדשים, הגריל הטרפזי תופס את רוב החזית. שלא כמו שאר דגמי אודי וכמו באודי R8, סמל ארבעת הטבעות של אודי ניצב בקצה מכסה המנוע ולא בתוך מסגרת הגריל.

 

אודי TT החדשה מבוססת על פלטפורמת MQB המודולרית החדשה של קבוצת פולקסווגן, מה שאומר שה-TT החדשה צפויה להיות קלה וקשיחה יותר מהדגם היוצא. מערך המתלים של הדגם ימשיך להתבסס על מקפרסון מלפנים ורב חיבורי מאחור. הדגם יוצע עם מגוון מנועים, מנועי הבסיס יהיו 1.8 ליטר TFSI עם 180 כ"ס ו-2.0 ליטר TFSI עם 220 כ"ס. אודי TTS עם הנעה כפולה צפויה לעשות שימוש במנוע ה-2.0 טורבו TFSI של ה-S3 עם 300 כ"ס. אודי תציע את ה-TT החדשה עם שתי תיבות הילוכים: ידנית שישה הילוכים או כפולת מצמדים S-tronic עם שישה הילוכים ומנופי העברת הילוכים מגלגל ההגה. בעתיד הרחוק יותר אודי תציג את ה-TT RS הביצועיסטית הצפויה להציע יותר מה-340 כ"ס של ה-TT RS המוחלפת.

 

אל תא הנוסעים של אודי TT החדשה כבר הספקנו להיחשף בתחילת השנה כאשר אודי הציגה בתערוכת CES את הטכנולוגיה שתשמש את תא הנוסעים של הדגם. העיצוב מנימליסטי עוד יותר מבכל דגמי אודי האחרונים וגולת הכותרת של תא הנוסעים הוא מסך בגודל "12.3 בלוח המחוונים המחליף גם את המסך המרכזי של מערכת ה-MMI וגם את לוח המחוונים הסטנדרטי. אודי TT החדשה תהיה הראשונה לעשות שימוש בדור הבא של מערכת ה-MMI שתכלול פחות כפתורים וצפויה להיות פשוטה וקלה יותר לתפעול.

 

אודי תחל לשווק את ה-TT החדשה לקראת 2015. בתערוכת פריז בספטמבר, היא צפויה להציג את גרסת הרודסטר של הדגם החדש.

 

תגובות (0)

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location