לאחר הפסקה של יותר מ-40 שנה, מרצדס חושפת רשמית את ה-S קלאס קבריולט החדשה - גרסת הקבריולט 4 מושבים לספינת הדגל של החברה.

2016 מרצדס S קלאס קבריולט
אוויר פסגות - מרצדס חושפת את ה-S קלאס קבריולט החדשה שתתחרה בבנטלי קונטיננטל GT קונברטיבל.

מרצדס מסירה את הלוט מעל גרסת הקבריולט האולטרה יקרה ויוקרתית לספינת הדגל של החברה, גרסה המרחיבה את משפחת ה-S קלאס לכדי שישה גרסאות מרכב.

 

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

תוצג בתערוכת פרנקפורט בעוד כשבועיים, מרצדס S קלאס קבריולט החדשה היא גרסת הקבריולט הראשונה לספינת הדגל של מרצדס מאז 1971 והיא מוגדרת ע"י החברה כמכונית "הקבריולט הנוחה ביותר בעולם" זאת בזכות שלל מערכות - כגון הזרמת אוויר חם מעל ראש הנוסעים ועל העורף, חימום בכל מקום בו הנוסעים יכולים לגעת ועוד – שידאגו להנעים את שהות הנוסעים ברכב גם כאשר הגג פתוח.

 

עוד בכדי להנעים את שהות הנוסעים, מרצדס ציידה את הדגם במערכת בקרת אקלים חכמה המשנה את אופי פעולתה כאשר הגג פתוח או סגור, ללא כל צורך בהתערבות הנהג.

 

גג האריג האקוסטי של הדגם, עם זכוכית מאחור, יוצעו בארבעה צבעים לבחירת הרוכשים והוא ניתן לפתיחה עד למהירות של 60 קמ"ש. פתיחה או סגירה של הגג אורכת כ-20 שניות – בכל זאת הגג הנפתח הגדול בעולם כיום. בכדי לא להפריע לנוחות הבעלים, ניתן לעשות שימוש בתא המטען גם במהלך פתיחת הגג, תא המטען מחולק ע"י מחיצה הניתנת להזזה כאשר הגג סגור.  

 

מרצדס S קלאס קבריולט מבוססת על ה-S קלאס קופה אך עושה שימוש נרחב יותר באלימיניום ומגנזיום, במיוחד באזור תא המטען ותא האחסון של הגג, לטובת חיזוק השלדה בשל הסרת הגג ולטובת שמירה על משקל נמוך עד כמה שניתן. הדגם ישווק כסטנדרט עם מתלי אוויר, שלל מערכות נוחות ובטיחות מתקדמות – כולל מערכות נהיגה אוטונומיות – וכן עם מערכת הטייה בזמן סיבוב ומערכת שטיח הקסם הסורקת את פני השטח לפני הרכב ומתאימה את קשיחות המתלים בהתאם לטובת נוחות מרבית לנהג ולנוסעים.

 

עם תחילת השיווק, מרצדס תציע את ה-S קלאס קבריולט בשני דגמים: S500 קבריולט עם מנוע V8 טווין-טורבו בנפח 4.7 ליטר בהספק מרבי של 455 כ"ס וכן בגרסת AMG בדגם S63 AMG 4MATIC קבריולט המצוידת במנוע V8 טווין-טורבו בנפח 5.5 ליטר ובהספק מרבי של 585 כ"ס ומומנט מרבי של 91.17 קג"מ. הכוח מועבר לכל ארבעת הגלגלים דרך תיבת תשעה הילוכים 9G TRONIC. גרסת ה-AMG רושמת ביצועים זהים ל-S63 AMG  קופה עם 3.9 שניות 0-100 קמ"ש.

 

בהמשך, תצטרף להיצע גרסה בכירה יותר: S65 AMG עם הנעה אחורית ומנוע 6.0 ליטר V12 בי-טורבו בהספק מרבי של 621 כ"ס ומומנט מרבי של 102 קג"מ בין 2,300 ל-4,300 סל"ד. מנוע זה משודך לתיבת 7 הילוכים כפולת מצמדים AMG SPEEDSHIFT PLUS 7G-TRONIC והוא מספק בדגם ביצועים של 4.1 שניות 0-100 קמ"ש ומהירות מרבית מוגבלת אלקטרונית של 250 קמ"ש. 

 

מרצדס תחל לשווק את הדגם לקראת סוף השנה כאשר הדגמים הראשונים ימסרו ללקוחות הראשונים במהלך 2016.

 

תגובות (0)

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location