אופל חושפת את האדם רוקס 2014, גרסת קבריולט במראה של רכב פנאי לעירונית המסוגננת של אופל שתגיע השנה לישראל.

2014 אופל אדם רוקס

בתערוכת ז'נבה בשנה שעברה, אופל הציגה את הקונספט אדם רוקס והיום (ד'), אופל חושפת את גרסת הייצור של הדגם - ללא כל שינוי משמעותי - שתוצג בתערוכת ז'נבה בחודש הבא. אופל אדם רוקס החדשה היא גרסת הקבריולט של הדגם בתוספת של פלסטיקה חיצונית המעניקה לדגם מראה של רכב פנאי.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

האדם רוקס, תהיה המכונית הראשונה באופל לעשות שימוש במנוע ה-1.0 ליטר SIDI שלושה צילינדרים החדש. מדובר במנוע טורבו עם הזרקת דלק ישירה שישווק בשתי גרסאות הספק: 90 כ"ס או 115 כ"ס עם מומונט מרבי זהה של 16.87 קג"מ המתקבל בין 1,800-4,700 סל"ד. עם מנוע זה בגרסתו החזקה, צריכת הדלק עומדת על 23.2 ק"מ לליטר. מנוע זה יוצע בדגמים נוספים של אופל כולל בקורסה החדשה שתוצג בהמשך השנה וכן בגרסאות הבסיס של האסטרה כתחליף למנוע ה-1.6 ליטר אטמוספרי.

 

קצת קשה לקרוא לאדם רוקס קבריולט, שכן לא רק שלא מדובר בגג נפתח מלא אלא שלא כמו בפיאט 500C או סיטרואן DS3 קבריולט שם הגג נפתח עד לדלת תא המטען, באופל קרוס הגג נפתח (חשמלית וב-5 שניות) רק עד לקורת C בלבד. לפי אופל, לגג הנפתח אין השפעה על קשיחות המבנה.

 

הרוקס זכה להגבהת מרכב של 15 מ"מ לעומת הדגם הרגיל ולטובת מראה הפנאי, אופל התקינה פלסטיקה היקפית, ניפחה את בתי הגלגלים, התקינה מגלש קדמי ואחורי, יציאות מפלט בולטות מאחור וכן חישוקים גדולים בקוטר של "17 כסטנדרט או "18 כאופציה. כמו כל גרסאות האדם, גם רוכשי האדם רוקס יוכלו לבחור מבין אפשרויות רבות ומגוונות להתאמה אישית של העיצוב החיצוני או של תא הנוסעים. בתא הנוסעים, ניתן למצוא מערכת מולטימדיה IntelliLink שהיא גרסת אופל למערכת MyLink של שברולט, המערכת כוללת מסך מגע מרכזי "7 המסתנכרן באופן מלא עם מערכת אנדרואיד או iOS כולל אפשרות לתפעול קולי של הטלפון.

 

אופל אדם שהוצגה כבר לפני למעלה משנה, תגיע לישראל ותשווק כמתחרה לפיאט 500 ופולקסווגן אפ, שתגיע גם היא בהמשך השנה.

 

 

תגובות (1)

This comment was minimized by the moderator on the site

רנו טווינגו החדשה תאכל אותה בלי מלח<br />לאופל אין ממש שוק למשומשות ואילו רנו לא מצטיינת אבל העיצוב שלה ינצח בקרוב אצלנו

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location