אופל ממשיכה להרחיב את משפחת האדם ומוסיפה להיצע תיבת אוטו' רובוטית חדשה "איזיטרוניק 3.0" (לישראל במרץ) וגרסת גג נפתח – אדם סווינג טופ.

2015 אופל אדם סווינג טורפ

אופל חושפת היום (ג') שני חידושים למשפחת האדם, המכונית העירונית המסוגננת של אופל המתחרה בעיקר בפיאט 500. החידוש הראשון והחשוב עבור השוק הישראלי הוא התוספת של תיבת הילוכים אוטו' חדשה (רובוטית) שתגיע עם האדם 1.4 ליטר לישראל לקראת חודש מרץ הקרוב. החידוש הנוסף הוא גרסת גג נפתח הנקראת סווינג טופ (Swing Top) שגם היא תנחת בישראל במהלך 2015.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

איזיטרוניק 3.0, זו התיבה הרובוטית החדשה של אופל (ג'נרל מוטורס) אשר תוצע עם האדם, אך גם עם אופל קארל - העירונית החדשה של אופל - וצפויה לשרת גם את הקורסה החדשה וכן את הספארק החדשה של שברולט כאשר זו תוצג בהמשך השנה כגרסה של שברולט לאופל קארל. לפי אופל, הדור השלישי של תיבת האיזיטרוניק (Esytronic) מספק העברות הילוכים מהירות וחלקות במיוחד ללא תחרות מול תיבות רובוטיות (עם מצמד יחיד) אחרות בשוק.

 

התיבה החדשה לפי אופל לא תציע רק אופי פעולה חלק יותר, אלא גם שיפור בצריכת הדלק, כ-0.4 ליטר לכל 100 ק"מ, וכן בפליטת CO2 נמוכה יותר. אופל אדם עם מנוע 1.4 ליטר 87 כ"ס ומערכת עצור/סע (ecoFLEX) המצוידת בתיבה זו מציעה צריכת דלק משולבת של 21.3 ק"מ לליטר, זאת לעומת 19.6 ק"מ לליטר בגרסה הידנית.

 

אופל אדם Swing Top היא גרסת הגג הנפתח החדשה של האדם, שתתחרה בפיאט 500C והמצטרפת אל שאר גרסאות האדם הכוללות כיום את האדם, אדם רוקס, אדם S הספורטיבית וכעת גם את האדם סווינג טופ. לדגם גג רך הנפתח לכל אורך הגג עד לחלקה העליון של קורת C. בלחיצת כפתור, הגג נפתך לכל אורכו בחמש שניות בלבד וניתן לפתוח/לסגור אותו עד למהירות נסיעה של 140 קמ"ש.

 

 

תגובות (0)

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location