אופל אינסיגניה דיזל מצוידת במנוע 2.0 ליטר טורבו דיזל בהספק של 160 כ"ס ותוצע בגרסת 4 דלתות.

אופל אינסיגניה

קבוצת שלמה, יבואנית מכוניות אופל לישראל, מתחילה בשיווק אינסיגניה בגרסת טורבו דיזל. גרסת הטורבו דיזל של האינסיגניה תשווק לצד גרסאות הבנזין במרכב 4 ו-5 דלתות, גרסת ה-Sports Tourer (סטיישן) וגרסת ה-OPC הספורטיבית ששיווקה יחל בחודש הקרוב.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

עד היום נמסרו קרוב 400 מכוניות מדגם האינסיגניה וכחלק מהמהלך לקדם את המודעות לחיוניות של מכוניות הדיזל, החליטה קבוצת שלמה, יבואנית Opel בישראל להגדיל את היצע הגרסאות המשווק באמצעותה כיום ולצרף גרסת טורבו דיזל חסכונית בדלק במרכב 4 דלתות.

 

מנוע הטורבו דיזל של האינסיגניה, בנפח של 2.0 ליטר בעל הספק של 160 כ"ס (ב-4,000 סל"ד) ומשודך לתיבת הילוכים אוטומטית בעלת שישה יחסי העברה. נתון צריכת הדלק של גרסת הדיזל עומד על 16.7 ק"מ לליטר (בנסיעה משולבת) ונתון פליטת ה-CO2 הוא 159 גרם לק"מ מה שמקנה לה ציון ירוק 9. עם מנוע זה מציעה האינסיגניה ביצועים של 9.6 שניות 0-100 קמ"ש ומהירות מרבית של 215 קמ"ש.

 

האבזור של גרסת הדיזל ברמת גימור Edition זהה לזו של גרסת הבנזין וכולל: הגה מצופה עור כולל שליטה על מערכות השמע, רדיו דיסק מקורי קורא MP3 ומערכת שמע המורכבת מ- 7 רמקולים, מערכת בקרת אקלים כולל מסנן ריחות וחלקיקים ופתחי אוורור לשורה השנייה, מראות צד מתקפלות עם חימום, מערכת Hill start assist למניעת התדרדרות בעת תחילת הנסיעה, חישוקי אלומיניום ועוד.

מחירה של האינסיגניה דיזל במרכב 4 דלתות החל מ- 199,990 ש"ח.

תגובות (0)

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location