אופל אינסיגניה OPC עם מנוע בהספק של 325 כ"ס, סיימה את תהליך התקינה ויחידות ראשונות יגיעו לארץ לקראת סוף חודש יולי.

אופל אינסיגניה OPC

קבוצת שלמה, יבואנית Opel בישראל, סיימה לאחרונה את תהליך התקינה והרישוי של גרסת ה- OPC הספורטיבית של מכונית המנהלים- אינסיגניה ומשלוח ראשון צפוי להגיע לארץ לקראת סוף חודש יולי. הגעתה של האינסיגניה OPC, מסמלת את יריית הפתיחה של הגעת דגמי אופל הספורטיביים לישראל כמו האסטרה GTC שהוצגה לאחרונה.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

האינסיגניה OPC מגיעה עם מנוע V6 בנפח 2.8 ליטר מוגדש טורבו, בעל הספק של 325 כ"ס ב-5,250 סל"ד ו-44 קג"מ ב- 5,250 סל"ד. את הכוח מהמנוע לגלגלים מעבירה תיבת שישה הילוכים אוטומטית כשעל אחיזת הכביש מופקדים מערכת הנעה כפולה ודיפרנציאל מוגבל החלקה אלקטרוני.

 

דף הנתונים מספר שהאינסיגניה OPC תאיץ מעמידה ל-100 קמ"ש בתוך 6.3 שניות עד למהירות מרבית מוגבלת אלקטרונית עד 250 קמ"ש. בחו"ל מוצעת האינסיגניה OPC גם בגרסת סטיישן (טורר באופל).

 

באינסיגניה OPC ישנה אפשרות ל- 3 תוכניות נהיגה : סטנדרט , ספורט ו- OPC הקיצונית , אשר משנות את תגובות המצערת, ההגה,ההילוכים והמתלים בהתאם לתוכנית הנהיגה הנבחרת. האינסיגניה OPC, נמוכה בכ-10 מ"מ מהאינסיגניה הרגילה, הקפיצים הוקשחו ב-5% מלפנים ו-12.5% מאחור, המוט המייצב מלפנים הוקטן ואילו מאחור הוא הוגדל לטובת התנהגות כביש משופרת.

 

בין רשימת האבזור הנרחבת מצוידת גרסת ה OPC במושבי עור מאוורר ספורטיביים מסוג ריקארו, דוושות אלומיניום ספורטיביות, חישוקי אלומיניום 20", מערכת שמע ורמקולים מבית Infinity ועוד. בימים אלה החלה החברה בתהליך רישום מוקדם ליחידות הראשונות של האינסיגניה OPC שכאמור צפויות להגיע לארץ לקראת סוף חודש יולי כשתג המחיר הצפוי הינו 365 אלף ₪.

 

{iframe width="576" hight="350"}http://www.youtube.com/embed/BJFh-dnZwMA?rel=0{/iframe}