אופל תחשוף בז'נבה את הזפירה טורר קונספט, מיניוואן פרמיום שימוצב מעל שברולט אורלנדו בליין הדגמים של GM.

אופל זפירה קונספט

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

אופל מצהירה שהזפירה קונספט טורר החדשה, משלבת את היכולת הפרקטית של אופל ביצירת גמישות בסידור המושבים יחד עם איכות פרמיום של האינסגניה. כפי שהזכרנו בעבר, אופל זפירה, לא מחליפה את הזפירה הנוכחית (שתעבור מתיחת פנים מקיפה ותמשיך להימכר), אלא מעלה את הזפירה טורר קומה אחת מעלה אל רכבי המיניוואן היוקרתיים יותר כדוגמת פורד S-MAX.

 

בתחום העיצוב, אופל שואלת מהאמפרה, גרסת אופל לשברולט וולט, את הפנים הייחודיים עם פנסים ראשיים בצורת בומרנג והעיצוב כולו אומר אופל, עם מראה של מיניוואן יוקרתי. פנסי בי-קסנון המשולבים תאורת LED מלפנים כולל בפנסי הערפל, גג זכוכית הנמשך מקצה קורת A לכל אורך המכונית, חישוקי 20 אינצ'.

 

עיצוב הפנים, משדר את רמת הפרמיום שאופל רוצה להציע עם הזפירה טורר. אופל קוראת לקונספט סידור המושבים FLEX7, המאפשר את סידור המושבים מאחור כך שיציעו בין7 מקומות ישיבה סטנדרטיים לבין 4 מקומות ישיבה בסגנון מחלקת עסקים וכל תצורה אחרת ביניהם.

 

בגרסת הייצור, הצפויה עוד השנה, יוותרו באופל על גג הזכוכית המלא ויסתפקו בחלון גג פנורמי גדול, חישוקי ה-20 אינצ' והמושבים יהיו יותר סטנדרטיים, אך מעבר לכך, לא נראה בגרסת הייצור הבדל של ממש מגרסת הקונספט.

תגובות (0)

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location