במספר תמונות טיזר, אופל מספקת לנו הצצה ראשונה אל האסטרה החדשה אותה היא תחשוף בהמשך השנה. האסטרה הנוכחית היא תזכורת לכך שאופל הייתה עד לא מזמן מותג של ג'נרל מוטורס, האסטרה החדשה לעומת זאת כבר תיוצר תחת סטלנטיס והיא תחלוק מכלולים רבים עם פיג'ו 308 החדשה שהוצגה מוקדם יותר השנה.

 

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

אופל לא מספקת פרטים רבים על הדגם אך היא כן מציינת כי האסטרה החדשה תשווק במרכב חמש דלתות האצ'בק וסטיישן (ספורט טורר), היא תשווק בגרסאות העושות שימוש בהנעה חשמלית (היברידית פלאג-אין) והיא תצויד באבזור כגון צמד מסכים פנורמיים (Opel Vizor) עבור לוח המחוונים ומערכת המולטימדיה, תאורת LED אדפטיבית IntelliLux וכפי שאפשר לראות בתמונות, העיצוב של הדגם עושה שימוש בשפת העיצוב החדש של אופל שהוצגה אשתקד עם המוקה 2021 החדש.

 

אופל אסטרה החדשה טיזר
אסטרה החדשה.

כדגם המתבסס על פיג'ו 308 החדשה, האסטרה החדשה תעשה שימוש בפלטפורמת EMP2 שעודכנה בכדי לשאת ביעילות מערכת הנעה היברידית פלאג-אין, פיג'ו 308 לפחות מצוידת בשתי יחידות הנעה כאלו, שתיהן על בסיס מנוע 1.6 ליטר טורבו והספק מערכת כולל של 180 כ"ס או 225 כ"ס. סוללה בקיבולת של 12.4kWh תאפשר טווח נסיעה חשמלי של כ-60 ק"מ.

לצד שתי יחידות הפלאג-אין נמצא את המנועים המוכרים של פיג'ו: 1.2 ליטר טורבו בהספקים של 110 כ"ס או 130 כ"ס ומנוע 1.5 ליטר טורבו דיזל בהספק של 130 כ"ס. כל המנועים משודכים לתיבת 8 הילוכים אוטומטית.