אינפיניטי JX הוא קרוסאובר המציע שבעה מושבים, מנוע V6 ותיבת הילוכים CVT רציפה.

אינפיניטי XJ החדש

לדעת אינפיניטי, מה שחסר לעולם הרכב הוא קרוסאובר יוקרתי עם 7 מושבים והתשובה שלה לכך הוא ה-JX החדשה שנחשף היום במקביל ללקסוס GS החדשה בפבל ביץ' קליפורניה. למרות המראה שנדמה שזה עתה ירד מפס הייצור, באינפיניטי עדיין מכנים את ה-JX כמכונית קונספט.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

העיצוב החיצוני (וגם הפנימי כמובן) מאוד מזוהה עם אינפיניטי, אך מה שאמור בעיקר לדבר כאן זהו המרחב לנוסעים. אניפיניטי "קמצנית" בפרטים טכניים אשר ייחשפו בהמשך, ורק מציינת שמרחב הפנים של ה-JX הוא מהטובים בנמצא, עם שורת מושבים אמצעית הניתנת להזחה או הזזה לפנים ב-14 ס"מ, בכדי לאפשר גישה נוחה ביותר לשורת המושבים השלישית.

 

את ה-JX, ציידה איפיניטי במנוע V6 שאמנם היא לא מוסרת פרטים על יחידת ההנעה, אך לא קשה לנחש שככל הנראה מדובר במנוע ה-3.7 ליטר עם 310 כ"ס של דגם ה-FX37. את המנוע שידכה אינפיניטי דווקא לתיבת הילוכים CVT רציפה, כנראה לטובת צריכת הדלק.

 

כמכונית שנועדה למשפחות, אינפיניטי לא זנחה את תחום הבטיחות והוסיפה מערכת חדשה למניעת התנגשות המפעילה את הבלמים במקרה של אפשרות להתנגשות כאשר הנהג לא הגיב לסכנה ובנוסף ימצאו הרוכשים את מערכת זיהוי הנקודות המתות המתקדמת של אינפיניטי שלא רק מתריעה אלא גם מסוגלת לתקן את ההיגוי במקרה של התנגשות אפשרית.