אינפיניטי חושפת את ה-Q30 קונספט, המכונית הקומפקטית העתידית של אינפיניטי שתתחרה במקביל באודי A3 ובמרצדס GLA.

אינפיניטי Q30 קונספט

בסוף חודש אוגוסט, אינפיניטי חשפה אותנו לתמונה ראשונה ויחידה של הקונספט Q30 והיום, יום אחד לפני פיתחתה של תערוכת פרנקפורט, אינפיניטי חושפת את הקונספט ל-Q30 העתידית.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

אינפיניטי Q30 העתידית, כפי שניתן לראות בתמונות, היא הכלאה בין האצ'בק קומפקטית לבין קרוסאובר ולפי אינפיניטי, זו התצורה המועדפת על קהל הלקוחות הצעיר אליו מכוונת החברה. לפי אינפיניטי, העיצוב של הקונספט קרוב עד כדי 95% למה שנפגוש בדגם הייצור שיוצג לקראת 2015, הן מהחוץ והן מהפנים.

 

את ה-Q30 העתידית, אינפיניטי תייצר בבריטניה עם שאיפה להגיע לכ-50,000 יחידות בשנה החל מ-2015, מספר שאמור להפוך את הדגם לשני הנמכר ביותר של המותג לאחר ה-Q50 החדשה עם קצב ייצור העומד על כ-65,000 יחידות בשנה.

 

אינפיניטי Q30, בזכות התצורה הייחודית, תאפשר לאינפיניטי להתחרות במקביל בדגמים כגון אודי A3 ומרצדס A קלאס וכן אודי Q3 ומרצדס GLA החדש, שנחשף רק לאחרונה.

 

ה-Q30 העתידית תבסס על פלטפורמת ההנעה הקדמית החדשה של מרצדס (MFA) המשמשת כיום את מרצדס A קלאס, CLA ו-GLA. לדגם הקונספט מידות של 4.46 מטר אורך, 1.47 מטר גובה ו-1.86 מטר רוחב, מידות הקרובות הרבה יותר ל-Q3 ול-GLA מאשר ל-A3 או ל-A קלאס.

 

אינפיניטי עדיין לא חושפת את היצע המנועים של הדגם העתידי, אך אלו ככל הניראה יתבססו על מנועי הטורבו של מרצדס בנפחים של 1.6 ו-2.0 ליטר, אותם מנועים המשרתים את ה-A קלאס, זאת כחלק משיתוף הפעולה בין רנו/ניסאן למרצדס-בנץ.

 

תגובות (2)

This comment was minimized by the moderator on the site

הולכת לנצליח בגדול

This comment was minimized by the moderator on the site

CX-5 מבחוץ.

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location