אלפא רומיאו תחל להציע חבילת עיצוב ספורטיבית, ספורטיבה תלתן ירוק (Sportiva QV), המספקת למיטו ולג'ולייטה מראה של דגמי הספורט QV-תלתן ירוק.

אלפא רמיאו ג'ולייטה ספורטיבה

סמל התלתן הירוק, משמש את אלפא רומיאו כסימן לגרסאות הספורט החזקות של החברה. כעת, אלפא רומיאו מאפשרת ללקוחות שלה ללכת עם ולהרגיש בלי, באמצעות חבילת עיצוב 'ספורטיבה QV' המוצעת עם דגמי המיטו והג'ולייטה.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

חבילת העיצוב, משווה לרכב את המראה של דגמי הספורט, כמובן ללא המנועים החזקים או תג המחיר הגבוה. במקרה של המיטו, קיט העיצוב מוסיף סמלי 'תלתן ירוק' עם הכיתוב Sportiva מעל בתי הגלגלים, פגוש אחורי עם דיפיוזר בדומה לדגם ה-QV, קליפרים אדומים עם הכיתוב 'אלפא רומיאו' וחישוקי "18 זהים לדגם ה-QV.

 

בתא הנוסעים, תאורת לוח המחוונים לבנה ודוושות אלומיניום משלימות את החבילה, הנמכרת באירופה במחיר של 1,350 אירו. על זה ניתן, בתוספת מחיר, להוסיף מושבים בריפוד אלקנטרה משולב בעור או מושבי ספורט זהים לדגם ה-QV. את קיט העיצוב ניתן להזין עבור כל דגמי המיטו.

 

עבור הג'ולייטה, חבילת העיצוב 'ספורטיבה QV' כולל את אותם שינויים חיצוניים שנוספו למיטו בתוספת של רקע שחור לפנסים הראשיים ובחירה בין שלושה עיצובים שונים לחישוקי הגלגלים (“18). בתא הנוסעים, קיט העיצוב מוסיף גימור חלקי בעור וגימור אלומיניום מוברש לאורך הדשבורד.

 

את קיט העיצוב עבור הג'ולייטה ניתן להזין רק לדגמים עם מנוע ה-1.4 מולטיאייר טורבו או לדגם ה2.0 טורבו-דיזל JTDM. עלות הקיט עבור הג'ולייטה כ-2,540 אירו.

 

תגובות (0)

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location