קיה חושפת לראשונה את גרסת הייצור של הטליורייד בשבוע האופנה של ניו יורק.

 

לאחר שזכינו בשבוע שעבר לצפות בתמונות ריגול של הדגם, קיה, בהפתעה גמורה, הציגה אמש בשבוע האופנה של ניו יורק גרסת ייצור מדוגמת של הטליורייד, רכב הפנאי 7-8 מושבים הענק של קיה אותו היא תחל לשווק בשנה הבאה כמתחרה לסובארו אסנט, שברולט טראוורס ועוד. למעט חשיפתו של הדגם, קיה ממלאת פיה בכל הקשור למפרט הטכני של הדגם.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

העיצוב החיצוני נשאר נאמן במידה רבה לעיצוב הקונספט לדגם אשר הוצג לפני כשנתיים, אך מרשים פחות ונעדר את המופע השרירי והיוקרתי, במידה מסוימת, של דגם הקונספט. מידותיו של הדגם צפויות להיות זהות לאלו של דגם הקונספט, כלומר אורך של 5.0 מטר ובסיס גלגלים של 3.08 מטר.

 

קיה טליורייק תא הנוסעים
סטנדרטי לעומת דגם הקונספט.

זו הפעם הראשונה בה אנו נחשפים לעיצוב תא הנוסעים של הדגם, שבשונה בדגם הקונספט מציג עיצוב שגרתי וסטנדרטי יותר ללא צמד המסכים המחוברים בסגנון מרצדס. יש לציין כי חלק מהחומרים העוטפים את תא הנוסעים נועדו רק עבור שבוע האופנה ולא ימצאו את דרכם לדגם הייצור הסופי.

בעוד שדגם הקונספט הוצג עם מערכת הנעה היברידית פלאג-אין עם 400 כ״ס, שאולי כן ואולי לא תגיע לדגם הייצור, קיה ציינה בעבר כי הדגם יוצע עם מנוע V6, השאלה היא האם זה מנוע ה-3.3 ליטר V6 אטמוספרי 276 כ״ס של הקניבל, ה-3.5 ליטר אטמוספרי 277 כ״ס של הסורנטו המחודש או בכלל מנוע ה-3.3 ליטר טווין טורבו 370 כ״ס של הסטינגר.

 

תגובות (2)

This comment was minimized by the moderator on the site

הגיע הזמן שעוד יבואנים ילכו בדרכו של קאדילק (אסקלייד) ויביאו ארצה רכבים עתירי גודל נפח ופוזההה

This comment was minimized by the moderator on the site

למה שאנשים ירצו רכב עם פוזה?

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location