ביואיק חושפת את הלה קרוס (LACROSSE) החדשה לאחר מתיחת פנים מקיפה לדגם, כולל תא נוסעים כמעט וחדש לחלוטין ואיכותי מבעבר.

2013 ביואיק לה קרוס החדשה - מתיחת פנים

ביואיק לא ממתינה לתערוכת ניו יורק הנפתחת ביום חמישי והיא חושפת היום (שני) את ביואיק לה קרוס (LACROSSE) החדשה/מחודשת. הדור השני של הלה קרוס הנמכר משנת 2010, זוכה למתיחת פנים מקיפה בדגם 2013 הכוללת, בין היתר, עדכון לעיצוב החיצוני, תא נוסעים כמעט וחדש לחלוטין ותוספת של אבזור נוחות ובטיחות לדגם.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

חיצונית, ה-לה קרוס החדש זוכה לעדכון קל בלבד, אך כזה ההופך אותה לעדכנית ומודרנית למראה. בחזית הדגם ניתן להבחין בגריל "המפל" של ביואיק - מוחצן ובולט מבעבר, פנסי החזית זכו בתוספת של תאורת LED ליום, כונס האוויר בפגוש הקדמי עוצב מחדש ביחד עם פנסי הערפל וקישוטי "אוורור" המנוע שהיו על מכסה המנוע, עברו לצד המכסה. מאחור השינוי קטן עוד יותר ומסתכם בעיקר פנסים חדשים מבוססי LED.

 

את השינוי העיקרי בדגם, ביואיק שמרה לתא הנוסעים, שאמנם בעל אותם קווי עיצוב של הדגם המוחלף, אך הכל כמעט חדש לחלוטין, איכותי ויוקרתי למראה מבעבר. הקונסולה המרכזית שהתאפיינה בעבר בעודף מיותר ומבלבל של כפתורים, חודשה לחלוטין ומקבלת מסך מגע גדול (IntelliLink “8) המוריד את מספר הכפתורים מ-17 ל-7 בלבד ולסידור ברור ונקי יותר למתגי מערכת בקרת האקלים. הסידור החדש ביחד עם מיקום מחדש לידית ההילוכים, אפשרו לביואיק להוסיף תאי אחסון רבים ונחוצים על הקונסולה, שלא היו בעבר. בהחלט שיפור משמעותי בהנדסת האנוש והשימושיות של הדגם.

 

 

בנוסף, לוח המחוונים חדש לחלוטין, מודרני למראה כולל מסך LCD צבעוני, גדול מבעבר . גלגל ההגה עוצב מחדש ומכיל כפתורים חדשים שעוצבו במיוחד עברו המותג ביואיק ושלא נלקחו מהמחסן של דגמי שברולט העממיים כמו בדגם היוצא. רוב החומרים בתא הנוסעים עודכנו ושודרגו, כולל מושבים חדשים מלפנים.

 

ביואיק לה קרוס החדשה זוכה בתוספת חשובה של עזרי בטיחות מתקדמים בדגם 2013. באמצעות מצלמה קדמית ומערך חיישנים הקיפי, הרכב יספק לנהג התראה על עצמים בנקודות מתות, התראה על סטייה מנתיב הנסיעה, התראה על סכנת התנגשות מלפנים ומאחור (כולל תנועה חוצה) וכן מערכת בלימה אוטו'. בהתאם לרמת הגימור, תוצע גם מערכת בקרת שיוט אדפטיבית מהדור החדש – עצירה מלאה והמשך נסיעה בהתאם לתנועה מלפנים.

 

בתום יחידות ההנעה, אין כל שינוי והלה קרוס תוצע כבעבר עם מנוע 2.4 ליטר ארבעה צילינדרים עם 182 כ"ס או 3.6 ליטר V6 עם 304 כ"ס. שני המנועים ישודכו לתיבת 6 הילוכים אוטו' (שונה בין המנועים). גם הדגם המיקרו-היברידי eAssist יוצע ללא שינוי. ביואיק עדיין לא מפרסמת את נתוני צריכת הדלק, אך היא כן מצינת שאלו שופרו במעט לעומת הדגם המוחלף.

 

ביואיק לה קרוס 2013:

 

ביואיק לה קרוס 2010:

תגובות (6)

This comment was minimized by the moderator on the site

הפרט הכי חשוב, לא רשום...

This comment was minimized by the moderator on the site

לא רק במכוניות יוקרה יש מערכות בקרה לסטייה מנתיב הנסיעה, אפשר גם להתקין מערכת כמו של איווקס בכל רכב

This comment was minimized by the moderator on the site

ואם לא אז בתחילת 2014 למי שיש תשובה אשמח מאוד מאוד

This comment was minimized by the moderator on the site

אהבתי את תא הנוסעים החדש, שיפור עצום לעומת הדגם הנוכחי, במיוחד בכל מה שקשור בהנדסת אנוש.

This comment was minimized by the moderator on the site

האם נכון שמפסיקים לשווק את הביואיק לה קרוס בישראל,ובמקומה תחזור האימפאלה???

This comment was minimized by the moderator on the site

רק שלדעתי זו טעות שכן ביואיק לה קרוס הפכה למותג כאן בישראל ויהיה קשה יותר למכור שברולט "פשוטה" יותר באותו המחיר.

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location