מרצדס GLE 53 מציע 435 כ״ס, מתלי אוויר מתקדמים ומוטות מייצבים אקטיביים יחד עם שפע של אבזור נוחות וטכנולוגיה.

 

חמישה חודשים לאחר שחשפה את ה-GLE החדש, מרצדס חושפת גרסת ביצועים לדגם, GLE 53 AMG עם מערכת הנעה כפולה 4MATIC+ המותאמת במיוחד לדגמי הביצועים של מרצדס-AMG. בשלב זה, לא ברור אם מרצדס תציג גרסת ביצועים בכירה GLE 63 לדגם. מכלמוביל מרצדס נמסר כי הדגם ישווק בישראל במהלך חודש אוקטובר הקרוב.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

בחזיתו של ה-GLE 53 מרצדס התקינה מנוע 3.0 ליטר שישה צילינדרים טווין-טורבו, הנעזר במדחס חשמלי לשיפור הגדישה בסל״ד נמוך לביטול השהיית הגדישה וכן במערכת מיקרו-היברידית EQ Boost במתח של 48V. תחנת הכוח הזו מייצרת הספק מרבי של 435 כ״ס ומומנט מרבי של 53 קג״מ כאשר המנוע החשמלי של המערכת המיקרו-היברידית מוסיף בעת הצורך 22 כ״ס ו-25.5 קג״מ.

 

2019 מרצדס GLE 53 AMG
מנוע עם מגדש טורבו חשמלי ומערכת מיקרו-היברידית לחיסכון ובעיקר לביצועים.

עם תיבת 9 הילוכים אוטומטית AMG Speedshift TCT והנעה כפולה לדגם נתון תאוצה 0-100 קמ״ש של 5.3 שניות ומהירות מרבית של 250 קמ״ש.

 

2019 מרצדס GLE 53 AMG תא הנוסעים
אווירה ספורטיבית גם בתא הנוסעים.

הדגם נשענן על מתלי אוויר AMG ACTIVE RIDE CONTROL בכיול ספורטיבי וכן על מוטות מייצבים אקטיביים (אלקטרו-מכניים) המאפשרים נוחות גבוהה יותר בנסיעה בקו ישר מבלי להתפשר על הפחתת זווית הגלגול והיכולות הדינמיות בעת סיבוב ההגה. מערכת AMG RIDE CONTROL+ השולטת על מתלי האוויר ומערכת הבולמים האדפטיביים ADS+, מאפשרת לנהג לבחור מבין 5 מצבי כיול שונים, שלושה לכביש ושניים לשטח. המערכת מאפשרת את שינוי גובה המרכב בטווח של 55 מ״מ, 15 מ״מ כלפי מטה ו-40 מ״מ כלפי מעלה.

מערכת המולטימדיה MBUX כוללת ממשק ייעודי לדגם המציג נתוני ביצועים שונים כגון כוח המנוע, מדידת זמנים, כוח G הפועל על הרכב ועוד. רשימת אבזור הנוחות והבטיחות בדגם ארוכה כעומק הכיסים של הלקוח.

 

תגובות (1)

This comment was minimized by the moderator on the site

היה לי כזה חרא של אוטו חלש לא סוחב,
מכרתי קניתי פיקנטו חבל על הזמן...

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location