האבארט 695 מזראטי היא גרסת מחווה למזראטי ממנה יישווקו בכל הועולם רק 499 רכבים ולישראל יגיע שלושה רכבים בלבד, שניים כבר נמכרו.

500 אבארט 695 מהודרת מזראטי מגיע לישראל

סמל"ת, יבואנית פיאט בישראל, מודיעה על הגעתה של 500 אבארט 695 מהדורת מזראטי (Abarth 695 Edizione maserati), גרסת מחווה למזראטי (בשיתוף מזראטי) בייצור מוגבל, בדומה ל-500 אבארט 695 טריביוט פרארי ששווקה כאן בישראל במספר עותקים.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

האבארט 695 מהדורת מזראטי מיוצרת בסדרה מוגבלת של 499 עותקים בלבד ולישראל יגיעו שלושה רכבים למכירה במחיר של 400,000 שקל. שני רכבים מהדגם היוקרתי כבר נמכרו וימסרו עוד השבוע, ללקוחות אשר נחשפו לרכב באיטליה לפני מספר חודשים.

 

לדגם מנוע 1.4 טורבו בהספק של 180 כ"ס עם גיר רובוטי (קומפיטיציונה ) ומנופי תפעול על גלגל ההגה. הדגם נהנה ממערכת מתלים משופרת עם בולמי קוני FSF וקפיצי הנמכה, מערכת בלימה של ברמבו ומערכת פליטה משופרת SS עם אגזוז מונזה מעוצב בשיתוף מזראטי. הדגם צבוע בצע ייחודי (Pontevecchio) המשמש את דגמי מזראטי וגם חישוקי הגלגלים עוצבו בידי סדנת העיצוב של מזראטי.

 

הרכב מגיע בגימור יוקרתי מבית מזראטי, יחד עם מערכת שמע משודרגת מבית JBL, אביזרים נלווים יחודיים וזוג תיקי עור איטלקיים ממוספרים לפי מספר הרכב.

תגובות (0)

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location