חבילת ספורטליין מעניקה לקארוק מראה ספורטיבי והיא כוללת מנוע 2.0TSI עם 190 כ״ס ייחודי לגרסה זו של הקארוק.

 

יומיים לאחר שהציגה את הקארוק סקאוט, סקודה ממשיכה להרחיב את חבילות העיצוב לקרוסאובר הקומפקטי שלה עם הצגתו היום (ה׳) של הקארוק ספורטליין, חבילה קוסמטית בעיקרה המעניקה לדגם מראה ספורטיבי אך גם כוללת מנוע 2.0TSI עם 190 כ״ס השמור לגרסה זו בלבד ולא יוצא עם שאר גרסאות הדגם.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

הקארוק ספורטליין יוצע עם מבחר של ארבעה מנועים, שני מנועי בנזין ושני מנועי דיזל. היצע מנועי הבנזין כולל את מנוע ה-1.5 ליטר TSI עם 150 כ״ס וכאמור, מנוע 2.0 ליטר TSI עם 190 כ״ס. היצע מנועי הדיזל כולל את מנוע ה-2.0 ליטר TDI עם 150 כ״ס או 190 כ״ס בגרסתו הבכירה. הגרסאות החזקות יותר משודכות כסטנדרט לתיבת 7 הילוכים DSG ולהנעה כפולה, גרסאות הבנזין והדיזל החלשות יותר מצוידות בתיבת 6 הילוכים ידנית והנעה קדמית עם אופציה להנעה כפולה ולתיבת 7 הילוכים DSG.

 

סקודה קארוק ספורטליין תא הנוסעים
מושבי ספורט, גלגל הגה קטום ואווירה ספורטיבית.

המראה הספורטיבי של החבילה כולל גימור בשחור מט לגריל הקדמי, הגגון ומראות הצד, תוספת צבע לתחתית הגריל הקדמי, האחורי וחצאיות הצד (במקום שחור פלסטיק בגרסאות הרגילות) ועוד. עיצובים ייחודי לחישוקי הגלגלים, בגדלים של ״18 או ״19, משלימים את המראה הספורטיבי של הדגם.

בתא הנוסעים מושבי ספורט אוחזים ותפירה קונטרסטית על המושבים וגלגל ההגה. בנוסף נמצא גלגל הגה קטום תקרה וקורות בשחור, גימור מתכתי לדוושות ותאורת אווירה באדום ספורטיבי. לפי סקודה המושבים מרופדים באריג ייחודי ואוורירי המקל על נהיגה בקיץ.

 

תגובות (1)

This comment was minimized by the moderator on the site

קארוק עם תמחור לא רלוונטי. שיורידו מחירים.

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location