בנטלי תשווק בישראל ע"י יבואנית פורשה, אורכיד ספורט מוטורס, אשר תציע בישראל את כל דגמי מותג הסופר היוקרה.

 

שוק הסופר-פרימיום בישראל זוכה לחיזוק משמעותי היום (ד') עם הכרזתה של בנטלי על כניסה לשוק הרכב הישראלי. חברת אורכיד ספורטס קארס, יבואנית פורשה בישראל, נבחרה ע"י מותג היוקרה של קבוצת פולקסווגן להוביל את השקת דגמי המותג בישראל. הפעילות והמכירות יחלו במהלך הרבעון השני של שנת 2018 ונסיעות מבחן ראשונות ללקוחות מתוכננות כבר לחודשי האביב הקרובים.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

אולם התצוגה של בנטלי בישראל ימוקם במתחם מלונות יוקרתי בהרצליה פיתוח ויציע ללקוחותיו את מגוון הדגמים המלא, הכולל את GT Continental Spur Flying , Bentayga ו Mulsanne. בנוסף, תציע יבואנית בנטלי בישראל רכבי יד שנייה ומרכז שירות מודרני ומתקדם ברמה הגבוהה ביותר.

 

בנטלי בנטיאגה
בנטלי בנטיאגה.

רוברט אנגסטלר מנהל בנטלי מוטורס אירופה: "חברת אורכיד היא שותפה אופטימלית הודות ליכולות הגבוהות ולצוות המקצועי אשר מוביל אותה יחד איתה נבטיח שלקוחותינו יזכו לחוויית בנטלי ייחודית אנו גאים להציב רף חדש בשוק רכבי היוקרה כאן בישראל אני שמח שנקטנו בצעד זה יחד עם שותפינו".

שי דואני מנכ ל חברת אורכיד ספורטס קארס ישראל: "אורכיד ספורטס קארס שמחה להודיע על שיתוף הפעולה עם בנטלי מוטורס ומודה על האמון התמיכה והבחירה בנו כנציגים רשמיים של מותג בנטלי בישראל לאחר שהרחבנו את שוק מכוניות הסופר פרימיום בישראל נוכחנו לדעת שיש בו מקום למותגי יוקרה נוספים אנו צופים שיתוף פעולה ארוך טווח ופורה עם בנטלי".

 

תגובות (4)

This comment was minimized by the moderator on the site

סוף סוף יש אוטו בשביל קאר שולץ, נא לכנס את הדירקטוריון. או ובקיצור, איכס.

This comment was minimized by the moderator on the site

מעניין כמה צריך לשלם על דגמי בנטלי בארץ הממממ...
נראה לי שלא יהיה זול בכלל.

This comment was minimized by the moderator on the site

"מותק היוקרה" :)

This comment was minimized by the moderator on the site

זה המוטו שלי וזה האוטו שלי.

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location