אלפא רומיאו 4C תשווק בקרוב לישראל, 3 יחידות מהמהדורה המוקדמת של הדגם כבר נמכרו מראש במחיר של 625,000 שקל ליחידה.

אלפא רומיאו 4C

סמל"ת, יבואנית אלפא רומיאו, פיאט, כיום גם סובארו ועוד, דואגת לשווק בישראל כמעט כל גרסה או דגם של המותגים אותם הוא משווקת כאן וגם מכונית המיני-על החדשה של אלפא רומיאו, ה-4C החדשה, תשווק בקרוב בישראל במחיר של 595,000 שקל ליחידה.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

עוד לפני שהדגם הושק רשמית בישראל (בפברואר 2014), נרשמו בסמל"ת כבר שלוש הזמנות מוקדמות לדגם שהוצע בתחילה במהדורה מוגבלת "Launch Edition" לרוכשים הראשונים במחיר של 625,000 שקל.

 

אלפא רומיאו 4C, היא מכונית ספורט ייחודית שנבנתה על פי אותם היסודות ההנדסיים המשמשים לתכנון וייצור מכוניות-על, רק במידות קטנות יותר. כך למשל נמצא כאן שלדה המורכבת מקפסולת קרבון המשמשת כתא הנוסעים אליה מחוברים תת שלדה קדמי ואחורי מאלומיניום, מה שמאפשר לדגם לרשום משקל של מכונית עירונית ממוצעת – 895 ק”ג בלבד. בנוסף ניתן למצוא צלחות בילום ייחודיות שהם תרכובת של פלדה ואלומיניום וכמובן שנמצא גם מנוע בהתקנה מרכזית והנעה אחורית.

 

 

כמיני מכונית-על, ה-4C עושה שימוש במנוע ה-1,750 סמ"ק ארבע צילינדרים המוכר מדגמים אחרים של אלפא. המנוע עבר שיפור והתאמה לייעוד ומייצר בדגם הספק מרבי של 240 כ"ס ומומנט מרבי של 35.6 קג"מ בין 2,100-4,000 סל"ד והוא משודך לתיבת ה-TCT כפולת המצמדים של אלפא. על משקל הזבוב של הדגם זה מספיק בכדי לעצור את השעון על 4.5 שניות 0-100 קמ"ש ולהשיג מהירות מרבית של 258 קמ"ש.

 

למרות תג המחיר, ה-4C היא מכונית נהיגה טהורה והמשקל הנמוך חשוב יותר ולכן לא תמצאו בה אבזור רב, כך למשל ידיות הדלתות הן רצועות עור, אין מערכת בקרת אקלים אלא מזגן פשוט, לא תמצאו חיישני תאורה וגשם ולוח המחוונים הוא מסך LCD קל משל.

 

תגובות (0)

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location