אודי SQ7 נושא תג מחיר של 845 אלף שקל והוא מצויד במנוע הדיזל החזק בעולם, עם 435 כ"ס, המספיק לנתון תאוצה 0-100 קמ"ש של 4.8 שניות.

 

צ'מפיון מוטורס, יבואנית אודי בישראל, ממשיכה להרחיב את היצע דגמי הספורט של מותג אודי ומצרפת עתה להיצע דגמי הביצועים של אודי את ה- SQ7 TDI המצויד במנוע הדיזל החזק ביותר בעולם (לרכבי נוסעים). מחיר ה- SQ7 בישראל יחל ב-844,900 שקל.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

בחזיתו של ה- SQ7 אנחנו מוצאים מנוע V8 דיזל בהספק מרבי של 435 כ"ס ומומנט מרבי אדיר של 91.7 קג"מ המתקבל בין 1,000-3,250 סל"ד. המנוע משודך לתיבת 8 הילוכים אוטו' המעבירה את כל הכוח הזה לכל ארבעת הגלגלים המסוגלים לדחוף את הדגם הזה, עם 7 מושבים ואבזור עשיר, מעמידה ל-100 קמ"ש בזמן של 4.8 שניות והמהירות המרבית מוגבלת אלקטרונית ל-250 קמ”ש. אם תנהגו במתינות, תוכלו לפי אודי להשיג צריכת דלק משולבת של 13.9 ק"מ לליטר.

 

מנוע ה-V8 TDI שבדגם הוא מנוע חדש באודי העושה שימוש בשני מגדשי טורבו, האחד לטווח הסל"ד בינוני גבוה ומונע באמצעות גזי הפליטה והשני, חשמלי המתפקד כסוג של מגדש-על המגשר על השהיית הגדישה בסל"ד נמוך המוכרת ממנועי טורבו דיזל אחרים.

 

החידוש בדגם הוא לא רק מגדש הטורבו החשמלי אל מערכת חשמל מבוססת מתח של 48V ופועלת באמצעות סוללות ליתיום-יון חזקות וקלות משקל. אלו, מספקות מתח למערכת מוטות מייצבים אלקטרו-מכניים ואקטיביים, המאפשרים להקטין את זוויות הגלגול ואת הנטייה לתת היגוי בסיבובים, זאת מבלי לפגוע בנוחות הנסיעה בתנאי נהיגה אחרים.

 

מעבר לעיצוב הספורטיבי יותר לעומת הדגמים האחרים, חישוקי ה- “20 והקליפרים הצבועים באדום, אנחנו מוצאים בדגם גם מושבי ספורט בריפוד עור, כיוון חשמלי לגלגל ההגה, תאורה ראשית LED אדפטיבית , מערכת שמע של BOSE עם 19 רמקולים, מצלמת חנייה 360 מעלות, בקרת אקלים המפוצלת ל-4 אזורים, מולטימדיה "8.3 ועוד. אודי SQ7 - מפרט טכני מלא להורדה.

 

ניב אורון, מנהל חטיבת Audi: " ה-SQ7 משלבת שני תחומים בהם רושמת Audi הצלחה רבה: תחום ה-SUV Premium בו מובילה Audi את הקטגוריה בישראל בשנים האחרונות, ותחום הספורט אליו הצטרפו בשנה החולפת מגוון רחב של דגמים שהצליחו מסחרית. ה-SQ7 כוללת את כל האבזור והנוחות שלהם ניתן לצפות מ-SUV יוקרתי בעל 7 מקומות, ללא הצורך להתפשר על חווית נהיגה, מנוע עוצמתי או עיצוב מרגש"

תגובות (0)

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location