חבילת M PERFORMANCE לסדרה החדשה כוללת שלל חבילות שדרוג לבחירה המעניקות לדגם מראה ספורטיבי וקרבי יותר.

 

פחות מ-24 שעות עברו מאז שחשפה את סדרה 1 החדשה, ו-ב.מ.וו לא מתאפקים ומציגים את חבילת M PERFORMANCE הספורטיבית אותה תוכלו להוסיף לדגם שתרכשו - אות כולה או רק חלקים ממנה. החבילה הזו לא תעניק לכם ביצועים משופרים, אך היא תעניק לסדרה 1 שלכם מראה ספורטיבי יותר, רובו בהשראת דגם הקצה M135i החדש.  החבילה תהיה זמינה במקביל לשיווק סדרה 1 החדשה בספטמבר 2019.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

את חבילת M PERFORMANCE ב.מ.וו חילקה למספר חבילות שדרוג, ניתן כמובן להוסיף את כולן כמו בדגם בתמונות או רק את חלקן:

 

חבילת עיצוב אווירודינמית - חבילה זו כוללת חלקי מרכב שונים מקרבון במראה ייחודי, כגון דיפיוזר אחורי וחיפוי מראות הצד, וכן חלקים שונים בגימור בשחור מבריק יחד עם עם שבכת כוורת שחורה, במקום צלעות אופקיות בדגמים הרגילים, ומסגרת גריל בשחור מבריק. החבילה כוללת גם עיצוב ספורטיבי לפגוש הקדמי - עם מפצל זרימה בולט בתחתיתו, עיצוב ספורטיבי לפגוש האחורי - עם דיפיוזר, וספוילר גג אופציונלי מעל דלת תא המטען. ב.מ.וו מציינת כי רכיבים אלו עוצבו במנהרת רוח ומשפרים את זרימת האוויר סביב הרכב.

 

ב.מ.וו סדרה 1 חבילת M PERFORMANCE
דיפיוזר מקרבון וספוילר גג.

חבילת הדגשה - חבילה הכוללת פסי צבע ב"שחור קפוא" בדלתות עם הכיתוב M PERFORMANCE.

 

בלמי M SPORT - חבילה הכוללת צלחות בילום M Performance sports מאווררות בקוטר של "18 וקליפרים - עם 4 בוכנות מלפנים ואחת מאחור - בצבע אדום. חבילה זו משפרת את עוצמת הבלימה ואת יכולת המערכת לספק ביצועים גבוהים גם תחת עומס גבוה לאורך זמן ארוך - כמו בנהיגת מסלול.

 

מקרן
שדרוג האגו בכל כניסה לרכב.

חישוקי "18 או "19 - לקוחות הדגם יוכלו לבחור מבין שלושה חישוקים קלים יותר ובעיצוב ייחודי וספורטיבי, שניים במידה של "18 ואחד במידה של "19. אחד מחישוקי ה-"18 מיועד במיוחד עבור החורף ומאפשר הלבשה של שרשרת לנסיעה בשלג.

 

מקרן M Performance בדלתות הקדמיות - מקרן LED צבעוני מקרין את הכיתוב M PERFORMANCE ולוגו M על הרצפה בכל פתיחה של הדלתות הקדמיות.

 

גלגל הגה ספורטיבי
גלגל הגה ספורטיבי וחבילת קרבון לתא הנוסעים.

תא נוסעים ספורטיבי - חבילה זו מוסיפה גלגל הגה ספורטיבי M Performance עטוף באלקנטרה ועם עיבוי של משענת האגודלים. פס אדום על גלגל ההגה יסמן לנהג את המיקום הטבעי של ההגה בשעה 12. את גלגל ההגה ניתן לשדרג עם שילוב אל אלקנטרה וקרבון או עור וקרבון. בנוסף לכך ניתן להוסיף שטחים עם הכיתוב M PERFORMANCE, מנופי העברת הילוכים מקרבון, גימור קרבון בתא הנוסעים ועוד.