ב.מ.וו חושפת היום באופן רשמי את מותג המשנה i באמצעות שני דגמים חדשים i3 ו-i8 שיגיעו לאולמות התצוגה בישראל ב-2013.

ב.מ.וו i3 ו-i8

במסיבת עיתונאים שהתקיימה היום (שני) במינכן ושודרה לכל העולם בו זמנית באמצעות רשת האינטרנט, חשפה ב.מ.וו את מותג המשנה I במסגרת BMW i יוצעו כלי רכב ופתרונות תעבורה בשלב ההשקה יוצעו שני דגמים:BMW i3 ו-BMW i8 שירותי ניידות ישלימו את פעילות הליבה. תחת דגמי משפחת i יוצעו רכבים עם הנעה היברידית+טנענת, עם מאריך טווח וחשמלי מלא.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

ב.מ.וו פיתחה טכנולוגיה חדשה לחלוטין עבור מותג המשנה הנקראת LifeDrive. השלדה מבוססת אלומיניום ותא הנוסעים בנוי על בסיס חומרים מרוכבים בעיקר סיבי פחמן. בתצורה זו, הסוללות הן למעשה חלק בלתי נפרד ממבנה הרכב ובכך נחסך משקל משמעותי מהמשקל הכולל של הרכב. לכל דגמי מותג המשנה, יצורף הלוגו i החדש ולאחריו סיפרה יחידה ובנוסף, כל דגמי ה-i יובדלו מהדגמים הרגילים בעיגול חיצוני בצבע כחול סביב הסמל.

 

ב.מ.וו i3 שעד היום נקרא בשם Megacity, היא מכונית חשמלית נטענת בתצורת ישיבה של 2+2. ה- i3 מציעה פתרון תחבורה עירוני המשלב מערך שלם של תחבורה עירונית וחיים אורבניים בערים גדולות. עבור זה, ב.מ.וו השקיע בחברת My City Way המפעילה יישום סלולרי מבוסס מיקום שיכול לספק לנהג את כל המידע הדרוש היוצר מערך שלם בין האדם הרכב והחיים בעיר הגדולה. האפליקציה מאפשרת לקבל מידע הכולל מיקום עמדות טעינה, מיקום חניה פנויה שכי קרובה למסעדה או תחנת רכבת למשל, הזמנת מקומות לסרטים ובידור. כיום השירות מסופק ל-40 ערים בארה"ב ובזמן ההשקה יתווספו כ-40 ערים נוספות ברכבי העולם.

 

ב.מ.וו i8, היא מכונית ספורט קופה 2+2 היברידית כפי שהכרנו כבר ב-2009 כקונספט "חזון יעילות-דינאמית" Vision EfficientDynamics ובגלגול מתקדם יותר כ- ב.מ.וו Vision. מערכת ההנעה ההיברידית הנטענת של ה- i8, מבוססת על מנוע דיזל 1.5 ליטר 3 צילינדרים 161 כ"ס ו-3 מנועים חשמליים בהספק משותף של 156 כ"ס.הביצועים דומים לאלו של M3 עם 4.8 שניות ל-100 קמ"ש.

 

מאותה המשפחה, ב.מ.וו הציגה לפני מספר ימים את ה-vision ConnectedDrive, רודסטר עם הנעה היברידית שתחשף באופן מלא בתערוכת ז'נבה הקרובה.

 

לדברי ישראל בן חיים, מנכ"ל קמור רכב: הצפי בישראל כבר בשנת 2013 ל-i3. ישראל בן חיים גם אישר שכבר הוזמנה לישראל ב.מ.וו M1 החדשה כאשר מחירה באזור ה-450,000 ש"ח, תלוי כמובן ברמת התוספות והאבזור.

 

 

תגובות (0)

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location