סדרה 8 קונספט היא הצצה למכונית הקופה היוקרתית והחדשה של ב.מ.וו אשר תשווק במהלך 2018.

 

לאחר שזכינו אמש להצצה מוקדמת לדגם, ב.מ.וו חושפת באופן רשמי את הקונספט לסדרה 8 החדשה, מכונית הספורט קופה היוקרתית של המותג שתתחרה במרצדס S קלאס קופה ומהווה המשך לסדרה אותה ב.מ.וו הפסיקה לייצר לפני כ-17 שנה.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

ב.מ.וו כבר הציגה בעבר דגמי קונספט כהמשך לסדרה 8, אך בניגוד לעבר הפעם הדגם יגיע לכדי ייצור, כבר במהלך השנה הבאה. סדרה 8 הבאה היא חלק ממהלך כולל של ב.מ.וו להרחיב את היצע הדגמים בשוק האולטרה יוקרתי, דגם נוסף שיצטרף אל סדרה 8 יהיה ה-X7, קרוסאובר שיתחרה מול דגמים כגון ריינג' רובר ועוד.

 

אל סדרה 8 קופה החדשה, תצטרף במהלך שנת 2019 גם גרסת קבריולט כמתחרה ל-S קלאס קבריולט החדשה. בניגוד לרוב דגמי הקבריולט של ב.מ.וו, הגג יהיה עשוי אריג ולא קשיח.

 

סדרה 8 קונספט תא הנוסעים
תא נוסעים על הצד הספורטיבי.

בעוד העיצוב החיצוני של הקונספט מזוהה מיד עם שאר דגמי המותג, תא הנוסעים לעומת זאת מציד שינוי כיוון מהעיצוב הקלאסי והמוכר של תאי הנוסעים של החברה, כולל הוויתור על לוח המחוונים הקלאסי לטובת גרפיקה מודרנית. עיצוב תא הנוסעים אמנם עדיין די קונספטואלי, אך צריך להודות שהוא... די משעמם למראה.

 

ב.מ.וו לא חושפת פרטים על יחידת ההנעה של הדגם, אך הצפי הוא שדגם יוצא עם מנועי 3.0 ליטר בדגמי הבסיס ועד למנוע V12 בדגם הבכיר. בנוסף לכך ניתן לצפות כי הדגם יוצע גם עם יחידת הנעה היברידית פלאג-אין שתושאל ישירות מה-740e.

 

תגובות (2)

This comment was minimized by the moderator on the site

ה- 8 תמיד תהיה הבטמוביל, מכונית יפייפיה!

This comment was minimized by the moderator on the site

wowww

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location