ב.מ.וו X7 הענק מצויד בשבעה מושבים לצד שפע של מרווח לנוסעים, מערכות בטיחות מתקדמות, מתלי אוויר לנוחות מושלמת ועוד.

 

דלק מוטורס, יבואנית ב.מ.וו בישראל, מודיעה על תחילת השיווק של ב.מ.וו X7 החדש, הקרוסאובר 7 מושבים החדש והענק של החברה המתחרה מול דגמים גדון מרצדס GLS, קאדילק אסקלייד ועוד. ב.מ.וו X7 החדש ישווק בישראל בשלוש דגמים כולל דגם M50d דיזל הספורטיבי ועם מפרט עשיר של אבזור ומערכות בטיחות מתקדמות. מחיר הדגם החל מ-890 אלף שקל ועד ל-1.09 מיליון שקל - לפני תוספות מיוחדות כמובן.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

ב.מ.וו X7 לא רק נראה גדול בזכות הגריל העצום המוצב בחזיתו, הוא אכן כזה בפועל. עם אורך של 5,163 מ״מ, רוחב של 1,999 מ״מ, גובה של 1,805 מ״מ ובסיס גלגלים של 3,103 מ״מ, ב.מ.וו X7 ארוך יותר ב-228 מ״מ מה-X5 החדש, גבוה ממנו ב-53 מ״מ ובעל בסיס גלגלים ארוך יותר ב-129 מ״מ. כאשר כל המושבים בשימוש, נפח תא המטען בדגם עומד על 326 ליטר, 750 ליטר מאחורי השורה השנייה ו-2012 עם קיפול שתי השורות מאחור.

 

2019 ב.מ.וו x7
ב.מ.וו X7 - רכב השבעה מושבים הענק הראשון של ב.מ.וו.

ב.מ.וו X7 החדש מצויד כסטנדרט במתלי אוויר אדפטיביים שמעניקים לו נוחות נסיעה מלכותית לצד אפשרות של שינוי גובה המרכב לנסיעה בשטח ושמירה תמידית על מרכב מאוזן ללא תלות במספר הנוסעים או משקל הצויד בתא המטען. המתלים תומכים בחישוקי "22 ענקיים המוצעים בדגם כסטנדרט.

 

את ב.מ.וו X7 תוכלו כאמור לרכוש עם מבחר של שלושה מנועים, כולם משודכים לתיבת 8 הילוכים אוטו' ולמערכת הנעה כפולה xDrive המציעה לנהג בחירה מבין מספר מצבי הנעה:

X7 xDrive30d - מנוע 3.0 ליטר שישה צילינדרים טורבו דיזל עם 265 כ״ס ב-4000 סל״ד ו-63.2 קג״מ בין 2000-2500 סל״ד. עם מנוע זה לדגם נתון תאוצה 0-100 קמ״ש של 7.0 שניות, מהירות מרבית של 227 קמ״ש וצריכת דלק משולבת של 15.4 ק״מ לליטר.

 

X7 xDrive40i - מנוע 3.0 ליטר טורבו עם 340 כ״ס בין 5500-6500 סל״ד ו-45.8 קג״מ בין 1500-5200 סל״ד. עם מנוע זה לדגם נתון תאוצה 0-100 קמ״ש של 6.1 שניות, מהירות מרבית של 245 קמ״ש וצריכת דלק משולבת של 11.5 ק״מ לליטר.

 

X7 M50d - מנוע 3.0 ליטר שישה צילינדרים דיזל עם 4 מגדשי טורבו, עם 400 כ״ס ב-4400 סל״ד ו-77.5 קג״מ בין 2000-3000 סל״ד. עם מנוע זה לדגם נתון תאוצה 0-100 קמ״ש של 5.4 שניות, מהירות מרבית של 250 קמ״ש וצריכת דלק משולבת של 14.3 ק״מ לליטר.

 

דגם הביצועים M50d כולל לא רק מנוע דיזל בריון, אלא גם כיול ספורטיבי יותר למתלים, מראה ספורטיבי יותר, דיפרנציאל מוגבל החלקה M Sport נשלט אלקטרונית, מערכת בלימה משודרגת ועוד (אופציה גם בדגם X7 xDrive50i).

 

ב.מ.וו x7 תא הנוסעים
אופציה לשני מושבים חשמליים בשורה השנייה.

בתא הנוסעים הגדול והמרווח, בעיצוב שנלקח ישירות מה-X5 החדש, נמצא לוח מחוונים דיגיטלי ומערכת iDrive עם מסכי "12.3. המושבים הקדמיים חשמליים ואת שתי שורות המושבים מאחור ניתן לקפל חשמלית באמצעות כפתורים בתא המטען או מעמדת הנהג. השורה השנייה בדגם מוצעת כאופציה עם שני מושבים נפרדים מתכווננים חשמלית - תצורת 6 נוסעים - ולצד כל המושבים נמצא שקעי USB-C לטעינת מכשירים ניידים. ברמת הגימור הבסיסית נמצא בקרת אקלים עם 4 אזורים נפרדים, 5 אזורים ברמת הגימור הבכירה.

 

ב.מ.וו x7
עיצוב תא הנוסעים נקלח ישירות מה-X5.

מערך הבטיחות והנוחות עשיר ומרשים, בין היתר נוכל למצוא בקרת שיוט אדפטיבית, מערכת היגוי אקטיבית המאפשרת נסיעה סמי-אוטונומית, סגירה רכה לדלתות, ריפודי עור Merino, מערכת שמע Harman Kardon הכוללת 16 רמקולים, מערכת חניה אוטומטית כולל מערכת הזוכרת את ה-50 מטרים האחרונים של הנסיעה ובלחיצת כפתור תנהג את הרכב לאחור אוטומטית באותו מסלול בדיוק, ועוד ועוד. דגם xDrive M50d כולל בנוסף תאורת לייזר מתקדמת, חבילת ריח לתא הנוסעים וחלון שמש פנורמי עם תאורת אווירה ייחודית Sky Lounge. ב.מ.וו X7 - מפרט טכני מלא להורדה.

2019 ב.מ.וו X7 מחירון:

BMW X7 xDrive30d ברמת אבזור Pure Excellence – החל מ- 890,000 ₪

BMW X7 xDrive40i ברמת אבזור Pure Excellence – החל מ- 900,000 ₪

BMW X7 M50d ברמת אבזור M-Performance – החל מ- 1,090,000 ₪

 

תגובות (3)

This comment was minimized by the moderator on the site

לחברי המועדון BMW היקרים
ברצוני לשבח את השירות המדהים והמשובח של צוות המכירות המיומן BMW בחיפה סוכנות נשר מהרגע הראשון בכניסתי לאולם התצוגה ועד לרכישת הרכב ברמה אינושית ודרך ארץ שקדמה לתורה...

לחברי המועדון BMW היקרים
ברצוני לשבח את השירות המדהים והמשובח של צוות המכירות המיומן BMW בחיפה סוכנות נשר מהרגע הראשון בכניסתי לאולם התצוגה ועד לרכישת הרכב ברמה אינושית ודרך ארץ שקדמה לתורה נעימות הליכות מיקצועיות ורצון מדהים ושירות יוצא מהכלל ישר כוח במוו ישראל , ברצוני לציין לשבח על השירות המיקצועי והיתנהגות מופתית של הסוכן שחר שיטרית על שירות מדוייק בכול נושא על הקשבה אכפתיות ורמה מיקצועית ואמינה עד הפרט האחרון בביצוע ההזמנה ישר כוח כל הכבוד המותג ב.מ.וו ישראל ,
בכבוד רב
הרב המקובל
ד״ר אילן בן יוסף הלוי
ראש צופניי תורת הסוד
והניסתר ישראל ירושלים

המשך קריאה
This comment was minimized by the moderator on the site

לחברי המועדון BMW היקרים
ברצוני לשבח את השירות המדהים והמשובח של צוות המכירות המיומן BMW בחיפה סוכנות נשר מהרגע הראשון בכניסתי לאולם התצוגה להיתרשמות ראשונית ועד לרכישת הרכב החדש BMW X7 בשעה טובה...

לחברי המועדון BMW היקרים
ברצוני לשבח את השירות המדהים והמשובח של צוות המכירות המיומן BMW בחיפה סוכנות נשר מהרגע הראשון בכניסתי לאולם התצוגה להיתרשמות ראשונית ועד לרכישת הרכב החדש BMW X7 בשעה טובה ומבורכת , התקבלתי ביחס וברמה אינושית ודרך ארץ שקדמה לתורה נעימות הליכות מיקצועיות ורצון מדהים ושירות יוצא מהכלל ישר כוח במוו ישראל , ברצוני לציין ולשבח על השירות המיקצועי והיתנהגות מופתית של הסוכן מכירות שחר שיטרית על שירות מדוייק בכול נושא ונושא על הקשבה אכפתיות ורמה מיקצועית ואמינה עד הפרט האחרון בביצוע ההזמנה ישר כוח כל הכבוד ב.מ.וו ישראל ,
בכבוד רב
הרב המקובל
ד״ר אילן בן יוסף הלוי
ראש צופניי תורת הסוד
והניסתר ישראל ירושלים

המשך קריאה
This comment was minimized by the moderator on the site

תעשו לעצמכם טובה , באיזה מדינה בעולם ??? מכניסי בכלל דבר כזה , רב מקובל ,?!?! , מאיפה יש לו בכלל כסף ??? לא צריך להיות צנוע וללמוד כל היום ?? תקראו קצת פרקי אבות ! את האמת המקובלים האמיתיים...

תעשו לעצמכם טובה , באיזה מדינה בעולם ??? מכניסי בכלל דבר כזה , רב מקובל ,?!?! , מאיפה יש לו בכלל כסף ??? לא צריך להיות צנוע וללמוד כל היום ?? תקראו קצת פרקי אבות ! את האמת המקובלים האמיתיים מנתיבות קונים רק מרצדס s ! אבל אלה מנתיבות בכלל לא מגיעים לסוכנות מביאים להם את המרצדס הביתה עם מזוזות בכל דלת ,בתא המנוע ובבג׳ז !!!

המשך קריאה
There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location