ניסאן מציגה גרסת פרימיום במהדורה מוגבלת לקשקאי החדש שיוצע בשנה הבאה, גם בגרסת ניסמו ספורטיבית עם הספק הצפוי לעמוד על 216 כ"ס.

ניסאן מציגה גרסה ייחודית לקשקאי החדש ובשנה הבאה גם גרסת ניסמו ספורטיבית

בתחילת החודש, ניסאן חשפה לראשונה את הקשקאי 2014 החדש וכעת היא מציגה גרסת פרימיום ייחודית לדגם (Premier Limited Edition ) שתיוצר במהדורה מוגבלת של 2007 יחידות בלבד, מספר המציין את השנה בו הושק הדור הראשון של הדגם, שהוא הדגם המצליח ביותר של ניסאן באירופה ולשם בלבד מיועדת גרסה זו.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

הדגם מבוסס על רמת הגימור הגבוהה טקנה (Tekna), עליה ניסאן הוסיפה כסטנדרט תאורת LED ראשית (Bi-LED), תוספת של כרום וחישוקי "19 בעיצוב ייחודי לגרסה זו. גרסת הפרימיום הייחודית תוצע בארבעה צבעים בלבד.

 

בתא הנוסעים גרסה זו מקבלת מושבי עור משולבים באלקנטרה, ספי דלתות עם הכיתוב "מהדורה מוגבלת", שטיחונים בעיצוב ייחודי. גרסה זו תוצע עם יחידת הנעה אחרת בלבד: 1.6dCi בהספק של 130 כ"ס ועם הנעה כפולה כסטנדרט. הדגם יהיה זמין לרכישה באירופה ללקוחות קודמים של ניסאן בלבד.

 

אל גרסה ייחודית זו, ניסאן תצרף בשנה הבאה גם גרסת ניסמו ספורטיבית לקשקאי החדש. המנוע צפוי להיות מנוע 1.6 ליטר טורבו בהספק מרבי של 216 כ"ס שהוצג לאחרונה עם הג'וק ניסמו RS. בניסמו מציינים שכמו בכל גרסאות הניסמו לדגמים הרגילים של ניסאן, העיקר כאן זה לא המנוע אלא התנהגות הכביש.

 

 

 

 

 

תגובות (0)

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location