ג'ילי גיאומטרי C
ג'ילי גיאומטרי C (צילום: ג'ילי ישראל).
ג'ילי גיאומטרי C
ג'ילי גיאומטרי C (צילום: ג'ילי ישראל).

ג'ילי ישראל, שהחלה את פעילותה רק בחודש נובמבר אשתקד עם תחילת השיווק של הגיאומטרי C החשמלית, מסרה החודש את המכונית ה-1000 במספר במעמד חגיגי בו נוכחו רונן יבלון, מנכ"ל ג'ילי ישראל, ונציגי סוכנות ג'ילי מודיעין, בו נמסרו המפתחות ללקוח מירושלים. עד לכתיבת שורות אלו, ג'ילי כבר מסרה למעלה מ-1,200 יחידות מהגיאומטרי C.

 

ג'ילי ישראל מדווחת על צבר הזמנות חסר תקדים למותג חדש בישראל, מעל ל-7,000 הזמנות שנרשמו לגיאומטרי C מאז השקת המותג בישראל. הגיאומטרי C מצליחה לשלב מחיר נוח ותחרותי במיוחד לצד עיצוב נאה, אבזור מכובד וטווח נסיעה חשמלי משמעותי של עד 460 ק"מ בדגם PRO 460, המשווק במחיר של 148,900 ₪. מי שיסתפק בטווח של 350 ק"מ יוכל לחסוך ולבחור בדגם הבסיס PURE 350 המשווק במחיר 134,900 ₪. כל זה כמובן תחת הגב החזק של יוניון מוטורס שללא ספק מוסיפה מימד של אמינות וביטחון עבור הרוכשים גם אם מדובר במותג חדש בישראל.

 

ג'ילי גיאומטרי C
ג'ילי גיאומטרי C (צילום: רונן טופלברג).

לדברי רונן יבלון, מנכ"ל ג'ילי ישראל, "מעל 1,200 רכבים של ג'ילי נוסעים כבר היום על כבישי ישראל – הלקוחות אשר נוהגים ברכב מרוצים מאד, ואנו נרגשים ממעמד חציית אבן דרך זו במסלול הארוך לבניית מותג רכב מוביל בישראל. לצערנו, קצב המסירות עד כה נמוך מהמתוכנן בשל מצב התפרצות הקורונה לממדי שיא בסין לצד התמשכות המלחמה באוקראינה. אנו ממשיכים להשקיע את מירב המאמצים מול היצרן במטרה לקדם לישראל משלוחים, וכבר בחודשיים הקרובים צפויים להימסר כאלף רכבים נוספים".

 

ג'ילי גיאומטרי C
ג'ילי גיאומטרי C.

במקביל לצמיחה במסירות, ג'ילי ישראל ממשיכה בפריסת רשת ארצית רחבה של מערך שירות ומכירות במספר מוקדים לנוחיות לקוחותיה: 4 אולמות תצוגה פועלים כיום בת"א, בחיפה, באר שבע ומודיעין. כמו כן, פועלים 5 מרכזי שירות בפתח תקווה, חיפה, מודיעין, ירושלים ובאר שבע. במהלך החודש הקרוב צפויה החברה לפתוח סוכנות מכירה ושירות גם בעיר נתניה, לצד מרכז שירות נוסף בעיר ת"א. בשנה הקרובה צפויים להתווסף לרשת מרכזי שירות ומכירה נוספים. מערך השירות של GEELY ישראל פועל במתכונת 24/7 במספר 8133* לתמיכה מלאה בלקוחות הרכב החשמלי.

ניוזלטר: כל מבצעי הרכב והחדשות ישירות לדוא"ל
  • תגובה

תגובה...
תווים.
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

היה הראשון להגיב.