פיקנטו החדשה, יונדאי i30 החדשה, איביזה החדשה טויוטה CH-R ועוד: דגמי 2017 החדשים שבדרך.

טויוטה CH-R
טויוטה CH-R.

 

חודש דצמבר הנוכחי וחודש נובמבר האחרון היו עמוסי השקות מקומית, ביום ראשון הקרוב אודי תשיק את ה- Q2, בתחילת השבוע סיאט השיקה את האטקה ומאזדה את ה-6 המחודשת ובחודש נובמבר הושקו בישראל לא מעט דגמים חדשים: קיה נירו ויונדאי איוניק ההיברידיים, אודי A3 המחודשת, פיג'ו 3008 החדש והמרהיב למראה, שברולט השיקה את הקרוז החדשה ואת הטראקס המחודש, וולוו השיקה את ה- S60 פולסטאר הספורטיבית עם 420 כ"ס ואינפיניטי מצידה הגיבה עם ה- Q50S המצוידת במנוע 3.0 טורבו חדש עם 405 כ”ס.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

במהלך שנת 2017, נפגוש בישראל מבחר גדול של רכבים חדשים הנפרסים על פני במגוון סגמנטים שונים. רכזנו עבורכם ברשימה אחת את הדגמים החדשים, בסגמנטים המשמעותיים יותר, הצפויים להגיע לישראל במהלך שנת 2017, חלק נכבד מהם ישווק בישראל עוד במהלך המחצית הראשונה של השנה הבאה.

 

מכוניות מיני 2017:

קיה פיקנטו החדשה.

יונדאי i10 מחודשת.

סוזוקי איגניס חדשה.

רנו טווינגו החדשה.

סיאט Mii מחודשת.

סקודה סיטיגו מחודשת.

פולקסווגן UP מחודשת.

 

יונדאי i10 מחודשת 2017
יונדאי i10 המחודשת.

המכונית החשובה ביותר בסגמנט זה היא ללא ספק הפיקנטו החדשה אותה קיה צפויה להציג לא יאוחר מחודש מרץ הקרוב בתערוכת ז'נבה, אך סביר להניח שתוצג עוד הרבה לפני כן בשוק הבית הקוריאני. אל הפיקנטו יצטרפו גרסאות מחודשות לדגמים הבאים: יונדאי i10 המחודשת אשר הוצגה לאחרונה, סוזוקי איגניס וכן שלישיית הדגמים העירוניים של קבוצת פולקסווגן: UP, סיטיגו וסיאט Mii. 

 

לאחר היעדרות ממושכת ומעל לשנתיים מאז שהושקה באירופה, תושק בישראל רנו טווינגו החדשה (בדצמבר 2016) הצפויה, בכל הקשור לתמחור, להתחרות בחלק העליון יותר של סגמנט המיני, מול דגמים כגון אופל אדם ופיאט 500. 

 

סופרמיני 2017:

רנו קליאו מחודשת.

פולקסווגן פולו חדשה.

דאצ'יה סנדרו מחודשת.

מאזדה 2 מחודשת.

ניסאן מיקרה חדשה.

סיאט איביזה חדשה.

סיטרואן C3 חדשה.

קיה ריו חדשה.

פורד פיאסטה חדשה.

שברולט סוניק מחודשת.

ניסאן נוט מחודשת.

 

2017 סיטרואן C3 החדשה
סיטרואן C3 החדשה - הפוטנציאל קיים אך צריכה לעבור את משוכת התדמית.

סגמנט הסופרמיני כולל לא מעט דגמים חדשים או מחודשים, האיביזה החדשה היא ללא ספק אחת החשובות בסגמנט, לפחות עבור השוק הישראלי, מחליפה דגם וותיק שכוחו עדיין במותניו – לפחות לפי נתוני המכירות. סיטרואן C3 החדשה היא עוד מכונית מעניינת למדי, עם עיצוב צעיר ומיוחד ועם תמחור נכון ואולי אחריות מורחבת (כלי שיבואני הרכב בישראל ממעטים לעשות בו שימוש מכירתי/שיווקי) יכולה להפוך לסופרמיני מבוקשת. מהפולו החדשה אנחנו לא מצפים להרבה, כלומר אין לנו ספק שהיא תמשיך להוביל את הסגמנט בכל הקשור לאיכות, אך יחד עם זאת אנחנו לא מצפים להפתעות בתחום העיצוב – החיצוני או הפנימי.

 

הפיאסטה החדשה היא מכונית חשובה ביותר לשוק האירופאי, אך בישראל הדגם לא זכה להצלחה של ממש בשנים האחרונות ויהיה מעניין לראות את מידת ההצלחה של הדגם החדש בישראל. המיקרה החדשה של ניסאן היא עוד מכונית מעניינת שזכתה בדור החדש למהפכה מוחלטת, לא עוד מכונית קטנה וזולה אלא סופרמיני איכותית, מרווחת ומתחרה שווה בין שווים.

 

2017 ניסאן מיקרה החדשה
מיקרה החדשה - כבר לא קטנה וזולה.

 

משפחתיות ומשפחתיות גדולות 2017:

מאזדה 3 מחודשת.

יונדאי i30 חדשה.

הונדה סיוויק האצ'בק חדשה.

הונדה סיוויק סדאן חדשה.

סובארו אימפרזה חדשה.

סקודה אוקטביה מחודשת.

רנו מגאן האצ'בק חדשה.

רנו מגאן סדאן חדשה (מחליפת הפלואנס).

אופל אינסיגניה חדשה.

אופל זאפירה המחודש.

רנו סניק/גרנד סניק החדשה.

דגמים חדשים הצפויים להיות מוצגים במהלך 2017: סיטרואן C4 חדשה, פיג'ו 308 מחודשת וקיה סיד חדשה.

 

סובארו אימפרזה החדשה 2017
סובארו אימפרזה החדשה.

 

סגמנט המשפחתיות כבר לא פופולרי כבעבר בשוק הישראלי (או העולמי), אך הוא עדיין הסגמנט המשמעותי ביותר בישראל ועדיין נשלט באופן מובהק ע"י חברות הליסינג. ה-i30 החדשה והסיוויק החדשה הן שתי מכוניות המציגות קפיצת מדרגה משמעותית לעומת הדגם היוצא (הסיוויק סדאן במיוחד) ואלו שני דגמים משמעותיים בישראל, הראשון משמעותי עבור שוק הליסינג והשני עבור השוק הפרטי.

 

המגאן סדאן החדשה אמנם מציגה שיפור משמעותי לעומת הפלואנס אותה היא מחליפה, בין אם בעיצוב החיצוני או באיכות תא הנוסעים, יהיה מעניין לראות אם קרסו יוכלו לשמור את תמחור תחרותי של גרסת הדיזל שהיא הגרסה הנמכרת והמבוקשת ביותר של הדגם. 

 

2017 רנו מגאן סדאן החדשה
מגאן סדאן החדשה - תוכל לשמור על המחיר התחרותי של הפלואנס דיזל?

 

קרוסאוברים 2017:

פולקסווגן טיגואן חדש.

סקודה קודיאק.

טויוטה CH-R.

הונדה C-RV החדש.

ג'יפ קומפאס החדש.

פיג'ו 5008 החדש.

ג'יפ רנגייד (חזרה לשוק).

סוזוקי קרוסאובר (SX4 S-Cross) מחודש.

אופל מוקה X (מוקה מחודש).

מאזדה CX-5 החדש.

מאזדה CX-9 (לא סופי).

מאזדה CX-3 (בדגם מעודכן).

אודי Q2.

 

דגמים צפויים: אופל תציג בקרוב קרוסאובר קומפקטי חדש ואנחנו מצפים לפגוש גם בסובארו XV חדש על בסיס האימפרזה החדשה. מיצובישי הציגה ASX חדש ולקראת סוף 2017 אנחנו מצפים לפגוש את האאוטלנדר החדש עם גרסת PHEV בעלת טווח נסיעה של 120 ק"מ. 

 

טויוטה CH-R
טויוטה CH-R - יהיה להיט או שיסבול מתג מחיר גבוה מידי?

 

הרשימה הארוכה (והחלקית) הזו של רכבי פנאי/קרוסאוברים חדשים שיעלו על כבישי ישראל בשנת 2017, רק ממחישה שוב עד כמה הפך הסגמנט הזה למשמעותי בישראל, סגמנט שמאז הופעת הספורטאז' 1.6 ליטר הפך בפועל לסגמנט המהווה את התחליף למשפחתית סדאן עבור הצרכן הפרטי.

 

הסגמנט התחרותי הזה יתחדש במהלך החודשים הקרובים בלא מעט דגמים חדשים שמעולם לא שווקו בישראל (או בעולם) כדוגמת האטקה של סיאט (הושק השבוע בישראל) וטויוטה CH-R המתחרים בספוראטז' ובקשקאי או סקודה קודיאק ופיג'ו 5008 שיתחרו מול הסורנטו והסנטה פה, שדי נהנו כאן מחוסר תחרות במשך זמן רב. 

 

זו רשימה חלקית בהחלט  מהדגמים החדשים אותם נפגוש בישראל במהלך שנת 2017, וזה עוד לפני שבכלל נכנסו לסגמנט היוקרה הכולל דגמים חדשים רבים כגון סדרה 5 החדשה, אודי A5 החדשה וה-Q5 החדש, אינפיניטי Q60 (קופה) ו-E קלאס קופה ועוד. 

תגובות (0)

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location