כחצי שנה לאחר שחשפה את דגמי 2020 המחודשים של הג'וליה והסטלביו, שהושקו השבוע בישראל, אלפא רומיאו מציגה את דגמי 2020 המחודשים של דגמי הקצה: ג'וליה QV וסטלביו QV. כמו בדגמים הרגילים של הג'וליה והסטלביו, עיקר השינוי נמצא בשדרוג תא הנוסעים, מולטימדיה חדשה ועדכון למערכות הבטיחות המתקדמות.

 

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

מנוע ה-2.9 ליטר V6 בי-טורבו המצוין ממשיך לשרת את הדגמים ללא כל שינוי, עם הספק מרבי של 510 כ"ס ומומנט מרבי של 61.2 קג"מ. בשני הדגמים הכוח עובר אל הגלגלים דרך תיבת 8 הילוכים אוטו' וגל הינע עשוי קרבון, האחוריים בלבד במקרה של הג'וליה QV וכל ארבעת הגלגלים (Q4) במקרה של הסטלביו QV. רק נזכיר לכם כי מה שרוצה משהו קיצוני יותר, יכול לבחור בג'וליה GTA עם 540 כ"ס ומשבל מופחת ב-100 ק"ג.

מערכת בולמים אדפטיביים (Alfa Active Suspention) בורר מצבי נהיגה DNA Pro הכולל מצב מרוץ ומפצל זרימה אקטיבי בג'וליה, מאפשרים לנצל את מלוא היכולות הדינמיות של הדגם באמצעות הבקרה בזמן אמת של מערכת בקרת השלדה CDC. לקוחות שירצו לשדרג את חווית הסאונד, מהמנוע לא בתא הנוסעים, יוכלו לשדרג בדגמי 2020 למערכת פליטה של אקרפוביץ' העשויים מטיטניום וסופיות מקרבון.

 

Giulia_Stelvio-Quadrifoglio-23-MY20-970px

ויזואלית, השינויים בדגמים מינוריים ביותר ומסתכמים בעיצוב מעודכן לפנסי ה-LED האחוריים והשחרה של שם הדגם. מבחר של 4 צבעים חדשים נוספו להיצע כהומאז' לדגמי העבר של המותג, כולל ירוק מונטריאול המופיע בתמונות.

 

Giulia_Stelvio-Quadrifoglio-MY20-43a-970px

שינוי משמעותי הרבה יותר, כמו בדגמים הרגילים, נמצא בתא הנוסעים עם סידור מחדש של הקונסולה בין המושבים ושדרוג לחומרי הגימור ועיטוף בעור חדש לגלגל ההגה ומוט ההילוכים. לקוחות שיצרו בכך, יוכלו להחליף את חגורות הבטיחות השחורות בחגורות בצע ירק תלתן. בנוסף נמצא ריפודי מושבים מעודכן, עור משולב באלקנטרה, וכמו בדגם היוצא, את מושבי הספורט הרגילים ניתן לשדרג למושבי באקט קלי משקל של ספארקו עם מסגרת קרבון.

 

Giulia_Stelvio-Quadrifoglio-MY20-4-970px

את מערכת המולטימדיה הקודמת מחליפה מערכת מולטימדיה "8.8 חדשה לחלוטין, מהירה ומתקדמת יותר עם ממשק גרפי בעיצוב חדש וידידותי יותר למשתמש. המערכת כולל מצבי תצוגה ייעודיים לרכב ביצועים המספקים לנהג מידע על ביצועי הרכב בזמן אמת כגון מומנט, לחץ גדישה, נתון תאוצה, מהירות מרבית ועוד.

כמו בגרסאות הרגילות של הדגמים, גם כאן אנחנו פוגשים מפרט מעודכן של מערכות בטיחות מתקדמות הכוללות כעת בקרת סטייה מנתיב אקטיבית, ניטור שטח מת אקטיבי עם תיקון היגוי למניעת התנגשות, בקרת שיוט אדפטיבית הכוללת שמירה על מרכז נתיב הנסיעה ומאפשרת נהיגה סמי-אוטונומית בפקקי תנועה או בכביש המהיר, זיהוי תמרורים משולב במגביל מהירות חכם ובקרת ערנות נהג.

 

2020 אלפא רומיאו ג'וליה QV וסטלביו QV

תגובות (1)

This comment was minimized by the moderator on the site

חלום של מכונית...!

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location