אמריקה מוכיחה שוב שמכוניות השרירים לא מתו, הן רק המתינו להיוולד מחדש.

דודג צארגר SRT8 החדשה - נראה אתכם לא זזים לימין

דודג' חושפת בתערוכת שיקאגו את הצארג'ר SRT8, וכמו שהמראה רומז, מדובר ברכב שכל כולו זה המנוע. כמו כל דגמי ה- SRT8 גם כאן נמצא מנועHEMI  V8 בנפח 6.4 ליטר בהספק של 465 כ"ס וכמובן מנה גדושה של מומנט אמריקאי 64.3 ק"מ הזמין כבר ב-2,900 סל”ד. את החבילה משלימה תיבת 5 הילוכים אוטומטית עם תפעול ידני מההגה או מידית ההילוכים.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

מכוניות שרירים מהדור החדש, חושבות גם על הסביבה כנראה לכן מערכת ניהול המנוע מאפשרת להפעיל רק 4 צילינדרים בזמן שלא נדרש כוח נוסף. אבל, עם מראה שכזה ומנוע שכזה, חבל לבזבז פונטים על איכות הסביבה, כי עם פחות מ-5 שניות ל-100 קמ"ש ומהירות מרבית של 282 קמ"ש הרבה עצים לא תצילו כנראה.

 

בכוח שכזה כמובן צריך לשלוט, חישוקי "20 ישמרו שלא בכל לחיצה על הגז תראו עשן מאחור, הבולמים הוחלפו בבולמים אדפטיביים נשלטים אלקטרונית עם שני מצבי בחירה לנהג, אוטומטי וספורט וצלחות הבילום הוגדלו לעומת גרסת הבסיס. הבידול החיצוני, מעבר לכיתוב SRT, כולל פגוש קדמי חדש עם כנוס אוויר עצום בגודלו שהופך את לוע האריה של דגמי פיג'ו ללוע של פודל, מאחור ישנו פגוש חדש המאכלס צמד צינורות פליטה בריאים בגודלם, כנף אחורית שצמחה על מכסה המנוע ותאורת LED לרוחב כל חלקה האחורי משלימה את החבילה.