ביום שלישי הקרוב מרצדס תחשוף בבכורה עולמית את C קלאס החדשה לשנת 2021 אבל כעת אתם כבר לא צריכים להמתין לחשיפה הרשמית שכן תמונות ראשונות של הדגם הספיקו לדלוף לרשת.

 

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

צריך להודות שהעיצוב החיצוני של ה- C קלאס לא מממש מרגש. זה לא שהוא לא מוצלח הוא פשוט לא ממש שונה מזה של הדגם היוצא, למעט עיצובים חדשים לפנסים מלפנים ומאחור בהשראת S קלאס החדשה ו-E קלאס המחודשת. קווי העיצוב לאורך פרופיל הדגם מעודנים יותר, כמו ב- S קלאס החדשה, ומעניקים לדגם מראה אלגנטי יותר ופחות דינמי מזה של הדגם היוצא.

 

2021 מרצדס C קלאס החדשה
מרצדס C קלאס החדשה.

המקום ב- C קלאס החדש משאירה את המתחרות שלה מאחור, לפחות בכל הקשור לעיצוב ונראות, זה עיצוב תא הנוסעים החדש שגם הוא, בהשראת S קלאס החדשה. נקי מאוד, אלגנטי מאוד יוקרתי וטכנולוגי. כמו ב- S קלאס החדשה במרכז הדשבורד נמצא את מערכת המולטימדיה החדשה של מרצדס, קרובה יותר לידי הנהג, נמוכה יותר ועם מסך "12.8 גדול הכולל את שליטה על בקרת האקלים, באמצעות מגע כמובן, ואפשרות לנעילת המערכת באמצעות טביעת אצבע.

 

מרצדס C קלאס החדשה תא הנוסעים
מייצר את אפקט ה-WOW.

כמו ב- S קלאס לוח המחוונים הדיגיטלי, נראה כמו "10.25 ולא "12.3, מונח לא על הדשבורד מול הנהג וללא כל חופה. למסכים החדשים של מרצדס בהירות גבוהה כך שגם שמש ישירה לא תפגע בנראות של המסך. נמצא כמובן גם את גלגל ההגה החדש של מרצדס שהוצג לראשונה עם ה- E קלאס המחודשת, המציג לא רק צורה חדשה, אחת רגילה ואחת ספורטיבית לדגמי AMG ליין, זה בעיקר מעבר מלא למשטחי מגע במקום כפתורים פיזיים. נוכל למצוא גם תצוגה עילית מתקדמת העושה שימוש בטכנולוגיית מציאות רבודה.

את מרצדס C קלאס החדשה, לפחות בשלב ההשקה, ישרתו מנועי ארבעה צילינדרים בלבד כאשר הדגמים הבכירים הם דגמי הפלאג-אין של הדגם, בנזין אחד ודיזל אחד. דגם הפלאג-אין בנזין C300e צפוי להציע טווח נסיעה חשמלי של כ-100 ק"מ.

 

C קלאס החדשה
C קלאס החדשה.

 

תגובות (0)

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location