מספר תמונות של סדרה 5 החדשה דלפו לרשת, רגע לפני החשיפה הרשמית מחר.

2017 ב.מ.וו סדרה 5 החדשה
דלפו לרשת: תמונות ראשונות של סדרה 5 החדשה.

ב.מ.וו תחשוף מחר, ה-13 לאוקטובר, את סדרה חמש החדשה אך רגע לפני שזה קורה, תמונות של הדגם דלפו לרשת, מספקות לנו הצצה ראשונה אל העיצוב החיצוני והפנימי של ה- G30 החדשה. מופתעים? סביר להניח שלא שכן זה בדיוק מה שציפינו לראות - מיני סדרה 7.

 

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

הדור השביעי של מכונית הסאלון של ב.מ.וו לא רק ניראה כמו סדרה 7, הוא גם מבוסס על אותה הפלטפורמה וזה אומר שימוש נרחב באלומיניום, מגנזיום ושימוש בליבת קרבון בחלים קרבים במרכב – מסגרת הגג לדוגמה. כתוצאה מכך ניתן לצפות כי סדרה 5 החדשה תהיה קלה יותר יותר בכ-100 ק"ג מהדגם היוצא.

 

היצע המנועים בדגם צפוי להתבסס על המנועים המוכרים של החברה: 2.0 ליטר טורבו בנזין ודיזל, 3.0 ליטר שישה צילינדרים טורבו בנזין ודיזל וכן גרסאות V8 עבור הדגמים הבכירים כגון 550i או M550d. אל מנועים אלו תצטרף גם גרסה היברידית פלאג-אין. במהלך השנה הבאה, ב.מ.וו תציג את גרסת העל של הדגם, M5 החדשה, עם הספק הצפוי לעמוד על מעל ל-600 כ"ס ממנוע V8 טווין-טורבו ובפעם הראשונה, צפויה גם גרסת הנעה כפולה לדגם.

 

עם הדגם, ב.מ.וו תציג מספר חידושים טכנולוגיים בתחומי הנהיגה האוטונומית וכן בקישוריות לרכב כגון אפשרות לצפות בנעשה סביב הרכב דרך המכשיר הסלולרי ועוד.