תמונות נוספות של ב.מ.וו Z4 החדשה 2019 דלפו לרשת, כולל חשיפה ראשונה של תא הנוסעים.

 

כשבוע לפני שתוצג רשמית באירוע היוקרה בפבל ביץ׳ קליפורניה, תמונות רשמיות של ב.מ.וו Z4 החדשה לשנת 2019, בדגם Z4 M40i הבכיר, דלפו לרשת, כולל תמונות ראשונות של תא הנוסעים החדש.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

העיצוב החיצוני ממשיך את המסורת של ה-Z4 רודסטר עם זנב קצר ומכסה מנוע ארוך, אך הפעם, ובהתאם לקונספט לדגם, ב.מ.וו בחרה בעיצוב ספורטיבי ואגרסיבי יותר לדגם, עיצוב ההולם את הכוונה של ב.מ.וו להפוך את הדגם למתחרה הראוי לעמוד מול ה-718 בוקסטר של פורשה.

 

2019 ב.מ.וו Z4 החדשה - תא הנוסעים
מודרני ,ספורטיבי ועוטף את הנהג.

אל העיצוב החיצוני של הדגם כבר נחשפנו לפני מספר ימים, אך זו הפעם הראשונה בה אנחנו זוכים לצפות בתא הנוסעים של ה-Z4 החדשה. העיצוב שונה לגמרי מעיצוב תא הנוסעים רטרו-סטייל של הדגם הנוכחי, מודרני ומאובזר יותר אך הוא עדיין נושא עיצוב קלאסי של ב.מ.וו, ספורטיבי ועוטף את הנהג.

 

בתא הנוסעים נוכל למצוא אלמנטים אשר נלקחו ישירות מסדרה 8 קופה החדשה, כולל לוח המחוונים הדיגיטלי החדש של ב.מ.וו בגודל ״12.3, הוצג לראשונה עם סדרה 8, מערכת המולטימדיה ״10.3 החדשה, שבדומה ל-X5 החדש היא צפה אך בעלת מסגרת גדולה המחברת את המסך ללוח המחוונים, וגלגל ההגה העדכני של ב.מ.וו.

בניגוד לדגם הנוכחי, Z4 החדשה עושה שימוש בגג רך במקום גג קשיח, דבר שסייע להפחית את משקל הדגם ב-50 ק״ג לעומת הדגם הנוכחי. דגם Z4 M40i הבכיר יצויד במנוע 3.0 ליטר שישה צילינדרים טווין-טורבו עם הספק מרבי הצפוי לעמוד על בין 350-400 כ״ס. המנוע ישודך לתיבת 8 הילוכים אוטו׳ וההנעה בדגם אחורית, כמובן.

 

תגובות (2)

This comment was minimized by the moderator on the site

העיצוב החיצוני נראה נואש. הפנים טכנולוגי מידי ולא מרגש! למה עברו בכלל ללוח מחוונים דיגיטלי? זה נראה כמו זיוף של הדבר האמיתי.

This comment was minimized by the moderator on the site

מעניין איך הודלפו כול התמונות של כול הדגמים של ב מ וו לפי ההשקה חוץ מהסדרה 3 שתושק עוד כמה חודשים

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location