תמונה רשמית ראשונה של קיה סטוניק דלפה לרשת.

 

לפחות לפי מספר אתרים שונים ברשת, התמונה המוצגת כאן מציגה נאמנה את קיה סטוניק, הקרוסאובר העירוני החדש של קיה אותו תחשוף החברה בימים הקרובים.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

קיה סטוניק הוא אח תאום מכנית ליונדאי קונה אשר נחשף מוקדם יותר החודש ושני דגמים אלו, מהווים את חוד החנית של יונדאי/קיה לתחרות על ליבו של הלקוח מול דגמים כגון מאזדה CX-3, ניסאן ג'וק וכן סיאט ארונה – הקרוסאובר העירוני של סיאט על בסיס האיביזה החדשה אשר ייחשף גם הוא כבר בקרוב.

 

התמונה המוצגת כאן אמנם תואמת באופן מוחלט תמונות ריגול שונות של הדגם אליהן נחשפנו בחודשים האחרונים, אך כמובן עדיין יתכן כי מדובר רק בעיבוד מחשב מוצלח ולא בתמונה רשמית אשר דלפה לרשת (פורסמה בטעות למעשה ע"י אתר צרפתי שכבר הספיק להסיר את הפרסום). למעט שינויים קלים, תא הנוסעים של הסטוניק צפוי להיות זהה בעיצובו לתא הנוסעים של הריו החדשה.

 

ניתן לצפות כי לסטוניק מידות דומות עד כדי זהות למידותיו של הקונה, כלומר אורך של 4.16 מטר, רוחב של 1.80 מטר ובסיס גלגלים של 2.60 מטר. גם היצע המנועים של שני הדגמים צפוי להיות זהה, כלומר מנוע1.0 טורבו 120 כ"ס, 1.6 טורבו 177 כ"ס, 2.0 ליטר 150 כ"ס ו-1.6 ליטר דיזל 115 או 136 כ"ס. המנועים ישודכו לתיבת 6 הילוכים ידנית או 7 הילוכים DCT כפולת מצמדים וחלק מהדגמים יצוידו במערכת הנעה כפולה.

 

תגובות (4)

This comment was minimized by the moderator on the site

קיה ממשיכים להפציץ! נראה רכב מטורף

This comment was minimized by the moderator on the site

גם אני ממש אהבתי.
ככה זה כשיש לך מעצב תותח שכבר מזמן הפך להיות מותג בפני עצמו.

This comment was minimized by the moderator on the site

אם יהיה אפשר להתאים את הצבע של החלק העליון זה בכלל יהיה שוס, כי העיצוב מאד יפה מלכתחילה - עם התאמות אישיות זה בכלל יהיה רכב מרשים.

This comment was minimized by the moderator on the site

הרכב לא יפה ולא מספיק הרמוני בניגוד לעיצובים החדשים של קיה

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location