תמונות אלו, נשלחו לפי אתר TMR האוסטרלי, ללקוחות לקסוס בכדי לחוות את דעתם על העיצוב החדש.

לקסוס GS החדשה 2012?

זהו צעד נדיר שלרוב לא מתבצע בצורה הזו, אך לפי האתר האוסטרלי TMR, תמונות אלו נשלח למספר לקוחות לקסוס באוסטרליה ע"י לקסוס אוסטרליה לצורך קבלת משוב מהלקוחות בדבר עיצובה העתידי של לקסוס GS החדשה על בסיס לקסוס LF-GH קונספט.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

המכתב אשר נשלח ללקוחות הכיל את הטקסט הבא: "אנחנו עומדים להציג בפניך מספר תמונות המציגות בקירוב את העיצוב החיצוני של לקסוס GS הבאה שתושק באוסטרליה ב-2012 ומיועדת להתחרות ב-ב.מ.וו סדרה 5 ומרצדס E קלאס... אתה לא תישאל כל שאלה טכנית, אנו מעוניינים בדעתך על העיצוב בלבד.”

 

אם אלו אכן התמונות של לקסוס GS הבאה, אנחנו כמובן לא יכולים לדעת. אם זהו תרגיל ביחסי ציבור, אנחנו גם כן לא יכולים לדעת. מה שאנחנו כן יודעים שלאור תמונות הריגול השונות ברשת של הדור הרביעי ל-GS, אנחנו די בטוחים שאכן מדובר בתמונות הקרובות לגרסת הייצור הסופית של ה-GS.

 

לפי התמונות, לקסוס נשארה נאמנה למדי לדגם הקונספט LF-GH עם פישוט מתבקש של עיצוב החזית והפנסים מאחור. כחלק מהתמונות שצורפו לסקר, צורפו גם איורים לדגם ה-GS עם חבילת F ספורט (לא ידוע עדיין האם יהיה דגם ספורט GS-F שתתחרה ב-M5).

 

לקסוס GS הנוכחית איתנו כבר מ-2005 ואת המחליפה אנו צפויים לראות באחת התערוכות הקרובות החל מתערוכת פרנקפורט בספטמבר הקרוב או בתערוכת לוס אנג'לס בנובמבר 2011 או בתערוכת דטריוט בינואר 2012.