תמונה רשמית ראשונה של האוקטביה החדשה נחשפה בטעות באתר הרשמי של סקודה.

 

אז לאחר שזכינו לראות את האוקטביה החדשה בתמונות ריגול שונות, תחת מעטה מסוים של הסוואה, ולאחר שסקודה עצמה הציגה איורים רשמיים של הדגם בשבוע שעבר, אנחנו זוכים כעת לצפות באוקטביה החדשה ללא כל הסוואה בתמונה שדלפה לרשת, שלושה שבועות לפני החשיפה הרשמית.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

התמונה מאשרת את כל מה שידענו על הדגם, העיצוב החיצוני הוא אבולוציה מלוטשת ודינאמית לדגם הנוכחי בשילוב של אלמנטים עיצובים שהוצגו עם הסקאלה, כולל פנסי חזית טרפזיים עם תאורת LED ביניהם מחר גריל רחב עם מסגרת כרום עבה ומפתח רחב, מקצה לקצה, בתחתית הפגוש הקדמי מעניק לדגם מראה רחב ודינאמי יותר.

 

סקודה סקאלה תא הנוסעים
תא הנוסעים של סקודה סקאלה יהווה את ההשראה לעיצוב תא הנוסעים של האוקטביה.

לא רק העיצוב החיצוני של האוקטביה זכה להשראה מהסקאלה, גם תא הנוסעים של האוקטביה החדשה, שעדיין לא נחשף, יציג עיצוב שזכה להשראה רבה מתא הנוסעים של הסקאלה, כגון מבנה הדשבורד, עיצוב הקונסולה המרכזית, לוח מחוונים הדיגיטלי, מערכת המולטימדיה הצפה מעל פתחי המיזוג המרכזיים ועוד. האוקטביה החדשה תזכה כמובן לגימור מהודר יותר וכן לגלג ההגה החדש של סקודה עם מערך חדש של כפתורים המאפשרים שליטה קלה ומהירה יותר על מגוון מערכות הבטיחות המתקדמות בהן מצויד הדגם.

למעט תוספת של יחידת הנעה היברידית פלאג-אין לדגם, עם טווח חשמלי הצפוי לעמוד על כ-50 ק"מ, היצע המנועים בדור הרביעי של האוקטביה יהיה זהה למוכר לנו, החל מנוע 1.0 ליטר טורבו, ממשיך למנוע 1.5 ליטר טורבו ועוד למנוע 2.0 ליטר טורבו. היצע מנועי הדיזל יתבסס על מספר גרסאות הספק של מנוע ה-2.0 ליטר TDI. מה שכן אמור להיות שונה הוא תפעול אלקטרוני מלא לתיבת ההילוכים כל שבמקום מוט הילוכים בגודל מלא נמצא מוט מיניאטורי לתפעול תיבת ההילוכים.

 

תגובות (3)

This comment was minimized by the moderator on the site

האוקטביה קבלה את הטאץ' הצעיר לו הייתה זקוקה.
רק ימים יגידו אם יש שיפור מבחינה מכנית .
ללקוח הפרטי שאוהב סיכונים-אחלה דיל.

This comment was minimized by the moderator on the site

מה לגבי סוג הגיר בדיזל עדיין כפול מצמד לא הוכיח עצמו.בענף.המוניות ..!

This comment was minimized by the moderator on the site

'בטעות'

תוסיפו גרשיים (-;

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location