את קיה נירו הנוכחי קיה הציגה לראשונה במסגרת תערוכת שיקגו בפברואר 2016, לישראל הדגם הגיע בנובמבר 2016, וזה אומר שבמהלך שנת 2021 קיה תחשוף את הדור השני של הנירו, ככל הנראה כבר במהלך המחצית הראשונה של 2021.

 

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

תמונות ריגול של הדגם שצולמו באירופה ובשוק הבית הקוריאני מאפשרות לנו לקבל הצצה אל העיצוב החיצוני של הדגם. גם תחת ההסוואה הכבדה אפשר להבחין כי הנירו החדש ישמור על המראה הכללי של הדגם הנוכחי, כלומר סוג קרוסאובר על עקבים נמוכים, קצת גבוה יותר ממשפחתית קלאסית, פחות בגלל הגובה מהקרקע ויותר בשל התקרה הגבוהה המעניקה לדגם תא נוסעים אוורירי במיוחד, אך פחות גבוה מקרוסאובר כמו הסלטוס לדוגמה בכדי לא לפגוע בצריכת הדלק.

 

קיה נירו 2021
שומר על המבנה המוכר של הדגם הנוכחי.

אפשר גם לזהות שעיצוב החזית שונה לחלוטין, זקוף יותר ומודרני למראה עם חתימת תאורת יום חדשה ועיצוב חדש לפנסים הראשיים, השינוי הזה אמור להעניק לדגם מראה הרמוני יותר ובעל נוכחות לעומת העיצוב האנמי יחסית של הדגם הנוכחי.

 

עד היום לא פגשנו באחד הדגמים של קיה או יונדאי מערכת הנעה היברידית חדשה (לדגמים הקטנים יותר של המותגים) כך שבשלב זה קשה לומר מה יהיה השינוי במערכת ההנעה ההיברידית של הדגם. מערכת ההנעה ההיברידית של הנירו הנוכחי מוצלחת כך שסביר להניח שנפגוש פשוט שדרוג כולל למערכת, כגון מנוע 1.6 ליטר יעיל יותר, סוללה קלה, קטנה אך חזקה יותר ומנוע חשמלי מעודכן, גם הוא צפוי להיות קל יותר ואולי קצת חזק יותר. כל זה כמובן בכדי שהמערכת תוכל לעשות שימוש רב עוד יותר במערכת החשמלית ולהציג נתוני צריכת דלק ופליטת מזהמים טובים יותר.

קיה נירו חולק מכלולים רבים עם יונדאי איוניק, כולל פלטפורמה וכמובן שגם את אותה מערכת הנעה היברידית, וגם את האיוניק אנחנו צפויים לפגוש בדור חדש במהלך המחצית הראשונה של 2021. מאז שהנירו הושק בישראל הוא זכה להצלחה רבה ותמיד נמצא בין המקומות הראשונים בטבלת המסירות בישראל, כך שלנירו החדש יש נעליים גדולות למלא בשוק המקומי שלנו.