פורד אדג' SEL PLUS הבסיסי מוזל ב-10,000 שקל. הדגם מצויד במנוע 2.0 טורבו 245 כ"ס וברשימת אבזור עשירה יחסית.

 

דלק מוטורס מודיעה על הוזלה משמעותית של 10,000 שקל במחירו של האדג' ברמת הגימור הבסיסית SEL PLUS שיעמוד מעתה על 245,000 שקל. פורד אדג' הושק לפני כחצי שנה בישראל בדגם מחודש (מתיחת פנים) שהציג, בין היתר, עיצוב מעודכן, תיבת 8 הילוכים אוטומטית חדשה ומפרט בטיחות משודרג.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

פורד אדג' SEL PLUS מצויד במנוע 2.0 ליטר טורבו בהספק של 245 כ"ס ומומנט של 39.7 קג"מ המשודך לתיבת 8 הילוכים אוטו' חדשה (במקום 6 הילוכים בדגם היוצא), מספיק לנתון תאוצה 0-100 קמ"ש של 8.2 שניות ומהירות מרבית של 192 קמ"ש.

 

פורד אדג' תא הנוסעים
אבזור נדיב גם ברמת הגימור הבסיסית.

רמת הגימור SEL PLUS כוללת, בין היתר: תאורה ראשית LED, חישוקי סגסוגת "18, דלת תא מטען חשמלית עם פתיחה ללא מגע, גג פנורמי, מפתח חכם והתנעה מרחוק, מולטימדיה "8 מקורית עם הרחבה לאנדרואיד אוטו ואפל קאר-פליי, דיבורית BT, בקרת שיוט, חיישני תאורה וגשם, חלונות כהים מאחור, משטח טעינה אלחוטי, מושבים קדמיים חשמליים עם חימום ועוד.

מפרט הבטיחות כולל את מערכת הבטיחות 360 Pilot-Co Ford הכוללת בלימה אוטונומית, בקרת סטייה מנתיב אקטיבית, אור גבוה אוטומטי, ניטור שטח מת כולל תנועה חוצה מאחור, מצלמת רוורס ועוד. פורד אדג' - מפרט טכני מלא להורדה.

 

תגובות (0)

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location