הונדה חושפת תמונות רשמיות ראשונות של הסיוויק האצ'בק החדשה, אצלנו בתחילת 2017.

2017 הונדה סיוויק האצ'בק החדשה
הונדה חושפת תמונות רשמיות של הסיוויק האצ'בק החדשה

לאחר שנחשפנו מוקדם יותר השבוע לתמונה של הסיוויק האצ'בק החדשה, הונדה (ארה"ב ואירופה) חושפת כעת את הדגם בתמונות רשמיות. בעוד הונדה ארה"ב חושפת מספר פרטים טכניים על הדגם, שלראשונה ישווק בארה"ב, הונדה אירופה מסתפקת בתמונה של הדגם בנמל בדרכו לשוק האמריקאי ממפעלי החברה בבריטניה.

 

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

כפי שכבר סיפרנו לכם, בניגוד לעבר בו דגם ההאצ'בק של הסיוויק היה דגם נפרד ושונה מהותית מדגם הסדאן, שיועד בעיקר לשוק האמריקאי, הפעם מדובר בשתי גרסאות מרכב לאותה המכונית – כלומר אותה הפלטפורמה, עיצוב חיצוני ופנימי דומה וכו'.

 

המשמעות של כך היא שהסיוויק האצ'בק 2017 החדשה מרווחת משמעותית מהדגם היוצא, גם לנוסעים בזכות בסיס גלגלים של 2.70 מטר (לעומת 2.60 בדגם הנוכחי) וגם למטען בזכות תוספת של כ-130 מ"מ לאורך. הונדה לא חושפת את נפח תא המטען עדיין, אך לאור נתוני המידות של הדגם יש כאן כנראה מתחרה רצינית לאוקטביה של סקודה, בכל הקשור לשימושיות תא המטען לפחות.

 

בעוד הדגם האמריקאי מצויד כסטנדרט במנוע 1.5 ליטר טורבו בהספק של 174-180 כ"ס, כמו בסיוויק סדאן החדשה, הדגם האירופאי צפוי להיות מצויד במנוע 1.0 ליטר טורבו ו-1.5 ליטר אטמוספרי וטורבו. אל מנועים אלו צפוי להצטרף באירופה גם מנוע 1.6 דיזל. לפי הדגם האמריקאי, המנועים ישודכו לתיבת הילוכים ידנית או רציפה, בעתיד אולי תצטרף גם תיבת השבעה הילוכים DCT החדשה של הונדה. 

 

למרות שהדגם מיוצר באירופה, השוק האמריקאי יהיה הראשון לקבל את הדגם, כבר מחודש ספטמבר הקרוב, בעוד השיווק בשוק האירופאי (והישראלי) יחל רק ברבעון הראשון של 2017. 

 

תגובות (2)

This comment was minimized by the moderator on the site

מזעזע

This comment was minimized by the moderator on the site

עד שמר שחר מיבא את הדגמים החדשים לארץ ,
חברת הונדה מיצרת דגם חדש.
הונדה סיוויק החדשה בכבישים מ 2015 עדיין לא הגיע לארץ.
בתאילנד עולם שלישי הרכב כבר שועט בכבישים.
בישראל מדינת "הייטק " לא יודעים...

עד שמר שחר מיבא את הדגמים החדשים לארץ ,
חברת הונדה מיצרת דגם חדש.
הונדה סיוויק החדשה בכבישים מ 2015 עדיין לא הגיע לארץ.
בתאילנד עולם שלישי הרכב כבר שועט בכבישים.
בישראל מדינת "הייטק " לא יודעים מתי הרכב יגיע.
חחחחחח

המשך קריאה
There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location