הונדה סיוויק סטיישן (טורר) החדשה נחותת בישראל עם תא מטען ענק בנפח של 573 ליטר ומנוע 1.8 ליטר 142 כ"ס.

2014 הונדה סיוויק טורר

לאחר שהוצגה לראשונה בעולם בחודש אוגוסט 2013, "מאיר" חברה למכוניות, יבואנית ומשווקת הונדה בישראל, מתיחלה בשיווקה של הונדה סיוויק טורר 2014 החדשה – גרסת הסטיישן של הסיוויק חמש דלתות האירופאית. הסיוויק טורר תוצע במחיר של 138,900 שקל.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

הסיוויק טורר מציע את תא המטען הגדול בסגמנט עם נפח 573 ליטר (624 ליטר בתקן המקובל) שגדל לנפח של 1610 ליטר עם קיפול המושבים מאחור. כמו בסיוויק האצ'בק, שורת המושבים מאחור מבוססת על מושבי "הקסם" של הונדה מה שמאפשר לקבל גם תא מטען שטוח לחלוטין בקיפול קדמי.

 

הסיוויק טורר ארוכה בכ-24 ס"מ מגרסת ההאצ'בק (4,520 מ"מ אורך), שאר המידות נותרו כשהיו. לטובת כניסה נוחה יותר למושב האחורי, מפתח הכניסה גבוה יותר ולטובת הטענה נוחה יותר של מטען, סף הטעינה הונמך ב-13.7 ס"מ לעומת דגם ההאצ'בק לכדי גובה של 56.5 ס"מ בלבד.

 

הסיוויק טורר תשווק עם אותו מנוע מוכר של הונדה: 1.8 ליטר בהספק של 142 כ"ס המשודך לתיבת 5 הילוכים אוטו'. הדגם יוצע ברמת הגימור קומפורט הכוללת, בין היתר, מערכת שמע מקורית עם כניסת USB, שליטה מההגה, 4 רמקולים, בקרת אקלים, חלונות ומראות צד חשמליות, תאורת LED ליום, בקרת שיוט עם מגביל מהירות ועוד.

 

 

שרון גלזר, מנהל חטיבת המכוניות והאופנועים ב"מאיר", מסר כי דגם הטורר החדש מהווה נדבך משלים לסדרת דגמי הסיוויק החזקה והמובילה. כמו כן, מעריך גלזר כי הסיוויק טורר תהיה שחקנית משמעותית ותחרותית בקטגוריית הסטיישן אשר נמצאת במגמת צמיחה ניכרת בשוק הרכב המקומי. לדברי גלזר בסוף מרץ השלימה הונדה את הרבעון הראשון של 2014 והציגה גידול של כ- 80% במכירות ביחס לרבעון המקביל אשתקד. "הסיוויק טורר החדשה תמשיך ותיתן תנופה נוספת לצמיחת המותג בישראל גם בהמשך השנה" מסכם גלזר.