מכונית קונספט של אקורה (מותג היוקרה של הונדה), תופיע בסרט הבא של "איירון מן" וכלל הנראה רומזת על מראה ה-NSX החדשה.

קידמון להונדה NSX החדשה?

בתערוכת פרנקפורט האחרונה, נשיא הונדה, טקנובו איטו, הצהיר על חזרתה של מכונית העל של הונדה,ה-NSX. בסרט החדש של "איירון מן" בכיכובו של השחקן רוברט דאוני ג'וניור, חטיבת היוקרה של הונדה, אקורה, רכשה את הזכויות להיות הספק הרשמי של הרכבים בסרט (משלמים על זה, והרבה), לאחר שבסרטים הקודמים הייתה זו אודי.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

בסרט האחרון, המכונית של הדמות טוני סטארק/איירון מן, הייתה אודי R8 V10. בסרט הבא בסדרה המצולם בימים אלו, נוהג סטארק במכונית קונספט של אקורה, כפי שאתם יכולים לראות בתמונות. יתכן שמכונית הקונספט שתופיע בסרט היא אכן רק מכונית קונספט שנבנתה במיוחד עבור הסרט, אך הסמיכות בין הזמן המשוער להופעתה של ה-NSX החדשה יחד עם השקת הסרט בשנה הבאה, ככל הנראה מהווים קדימון להונדה NSX החדשה (אקורה NSX בארה"ב). מכונית הקונספט בסרט מצוידת במנוע מרכזי, כפי שהייתה ה-NSX המקורית, אך זו החדשה, ככל הנראה תתבסס על הנעה כפולה היברידית. הונדה רמזה על כך ויותר מפעם אחת, שהיא רוצה שה-NSX הבאה תהיה מיוחדת וחוד חנית טכנולוגי.

 

קידום מיכורת של רכבים בסרטים זהו לא דבר חדש. סרטי ג'יימס בונד נחשבים לכר הפופולרי והיקר ביותר לקידום רכבים ומספיק להזכיר כמה שמות כמו אודי, ב.מ.וו, בנטלי, אלפא רומיאו,פורד מונדיאו וכמובן המפורסמת מכולן, אסטון מרטין.

{iframe width="576" hight="350"}http://www.youtube.com/embed/mnbv0ovfbXw?rel=0{/iframe}

תגובות (0)

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location