הונדה CR-V בדגמי 2015 זוכה במתיחת פנים הכוללת את קבלתו של מנוע 2.4 ליטר חדש ותיבה רציפה CVT במקום תיבה אוטו'.

2015 הונדה CR-V החדש

הונדה חושפת היום (ג') את הקרוסאובר CR-V החדש 2015 לאחר מתיחת פנים לדגם, אותה מגדירים בהונדה כמתיחת הפנים המשמעותית ביותר אי פעם שנעשתה בדגם.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

הדגם המוצג בתמונות זו אמנם הגרסה לשוק לשוק האמריקאי, אל למעט פנסים בתקינה שונה מדובר בדגם זהה בעיצובו לגרסה האירופאית החדשה של ה-CR-V אשר תוצג בסוף השבוע בתערוכת פריז.

 

עדכון: הונדה חשפה עתה את הגרסה האירופאית של ה-CR-V המחודש. כאמור, למעט הפנסים הראשיים בתקינה אירופאית במקום אמריקאית, העיצוב זהה לחלוטין (תמונות בתחתית הכתבה). החידוש המשמעותי עבור השוק האירופאי הוא קבלתו של מנוע 1.6 ליטר טורבו דיזל i-DTEC חדש עם 160 כ"ס ו-37.5 קג"מ שיוצע עם תיבת 6 הילוכים ידנית או 9 הילוכים אוטו'.

הונדה תמשיך להציע את הדגם עם מנוע 2.0 ליטר המוכר בהספק של 155 כ"ס ועם תיבת חמישה הילוכים אוטו'.

 

 

החידוש העיקרי בדגם הוא קבלתו של מנוע 2.4 ליטר i-VTEC ארבעה צילינדרים חדש עם הזרקת דלק ישירה מסדרת המנועים החדשה של הונדה "Earth Dreams Technology". למנוע החדש הספק זהה למנוע ה-2.4 ליטר אותו הוא מחליף, 185 כ"ס , אך המומנט גבוה יותר בכ-11% ועומד על 25.0 קג"מ לעומת 22.4 קג"מ במנוע הקודם.

 

במקום תיבת החמשת ההילוכים האוטו' הוותיקה של הדגם, הונדה משדכת למנוע תיבת הילוכים CVT רציפה המאפשרת ביחד עם המנוע החדש להשיג שיפור של 11.5% בצריכת הדלק לעומת הדגם היוצא - 12.3 ק"מ לליטר בתקן EPA האמריקאי.

 

בתחום העיצוב, CR-V המחודש זוכה לחזית חדשה שנועדה להעניק לדגם מראה "קשוח" יותר ופחות מראה של מוביל נוסעים כמו בדגם הנוכחי - טרום מתיחת הפנים. החזית החדשה כוללת עיצוב מחדש לפנסי החזית הכוללים כעת תאורת LED ליום, יחד עם פגוש קדמי חדש וגריל בולט המתחבר אל הפנסים. מאחור הונדה עדכנה את עיצוב הפגוש והוסיפה פס כרום מתחת לחלון דלת תא המטען.

 

בתא הנוסעים, החידוש העיקרי הוא קבלתה של מערכת מולטימדיה חדשה עם מסך מגע "7. בנוסף לכך כל הדגמים יגיעו כסטנדרט עם משענת מרכזית קדמית, סוככי שמש טלסקופיים ויציאות מיזוג למושבים מאחור. אבזור נוסף המוצע כאופציה לראשונה הוא דלת תא מטען חשמלית ומושב נהג משודרג עם כיוון חשמלי (10 מצבים) כולל זיכרונות.

 

בנוסף לחידוש מערכת ההנעה של הדגם, הונדה עדכנה את כיול המתלים וכן התקינה מערכת תגבור היגוי חשמלית חדשה ומתקדמת (EPS).

 

הונדה מוסיפה לדגם שלל מערכות בטיחות כחלק ממערכת "Honda Sensing" החדשה שלה (מוצעת כאופציה). המערכת כוללת מערכת התרעה על סטייה מנתיב הנסיעה ותיקון היגוי אקטיבי, בקרת שיוט אדפטיבית, מערכת התראה על אפשרות להתנגשות ומערכת בלימה אוטו'.

 

בארה"ב, הונדה CR-V המחודש ישווק כבר החל מחודש אוקטובר הקרוב, לאירופה הדגם המחודש צפוי להגיע רק בשנה הבאה.

 

 

2015הונדה CR-V אירופה:

תגובות (0)

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location