2016 הונדה HR-V החדש נוחת בישראל עם מנוע 1.5 ליטר, תיבת הילוכים רציפה, מערכות בטיחות מתקדמות ומרחב מחייה גדול לנוסעים.

2016 הונדה HR-V
הונדה HR-V החדש - מצויד בתכונות הנכונות להצלחה.

"מאיר", יבואנית הונדה בישראל, השיקה היום (ג') את הונדה HR-V החדש, הדור השני לקרוסאובר העירוני/קומפקטי של הונדה שחוזר לאחר היעדרות של 10 שנים מהסגמנט. הונדה HR-V החדש ישווק בישראל עם מנוע בנזין אחד, תיבת הילוכים רציפה וברמת גימור אחת (נכון להשקת הדגם). 

 

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

הונדה HR-V מבוסס על הפלטפורמה של הונדה ג'אז החדשה וכמו הג'אז, הוא נושא מידות גדולות יחסית לרוב המתחרים הישירים בסגמנט, הוא גם מציע מרווח מחייה בפועל הקרוב יותר לסגמנט שמעליו וזו אחת מנקודות החוזק העיקריות של הדגם. למרחב המחיה לנוסעים מצטרף תא מטען גדול בנפח של 470 ליטר עד 1026 ליטר - עם קיפול המושבים מאחור.

 

מנוע אחד בלבד יוצע עם הדגם, מדובר במנוע חדש מסדרת מנועי Earth Dream Technology של הונדה עם הזרקת דלק ישירה בנפח של 1.5 ליטר בהספק מרבי של 130 כ"ס ב-6,600 סל"ד ומומנט מרבי של 15.8 קג"מ ב-4,600 סל"ד. המנוע משודך לתיבת הילוכים CVT רציפה, גם היא מהדור החדש, והוא מספק בדגם ביצועים של 11.2 שניות 0-100 קמ"ש ומהירות מרבית של 187 קמ"ש. צריכת הדלק המשולבת בדגם עומדת על 19.2 ק"מ לליטר – מהטובות בסגמנט.

 


הונדה HR-V החדש יוצע נכון לעכשיו ברמת גימור אחת קומפורט הכוללת: בקרת אקלים, חיישני תאורה וגשם, כניסת USB+AUX, מערכת שמע מקורית על שליטה מההגה על השמע והטלפון, חיישני נסיעה לאחור, חישוקי סגסוגת "16 ועוד. מחירו של ה-HR-V ברמת הגימור קומפורט עומד על 138,900 שקל. במהלך 2016 תצטרף להיצע גם רמת הגימור אקזקיוטיב היקרה והמאובזרת יותר ואף גרסה ידנית. 

 

2016 הונדה HR-V החדש - מפרט טכני מלא.

 


בתחום הבטיחות, הדגם זכה בציון מרבי של 5 כוכבים במבחני הריסוק (Euro NCAP) והוא מצויד כסטנדרט בשש כריות אוויר, בקמת יציבות, מערכת ניטור לחץ אוויר בצמיגים, מערכת בלימה אוטו' לעיר ועוד.