פולקסווגן החלה לשווק בסין מיניוואן 7 מושבים ענק ויוקרתי העונה לשם פולקסווגן וילוראן (Viloran) אותו היא מייצרת בסין במסגרת המיזם המשותף שלה עם SAIC המקומית (החברה המייצרת גם את דגמי MG). הוילוראן מיועד להתחרות בדגמי מיניוואן יוקרתיים אחרים כגון לקסוס LM או ביואיק GL8, דגמים שגם הם לא מיועדים למערב.

 

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

פולקסווגן וילוראן הוא הדגם הגדול ביותר המבוסס על פלטפורמת MQB, גדול יותר מפולקסווגן אטלס הענק. לדגם אורך של 5,346 מ"מ, רוחב של 1,976 מ"מ, גובה של 1,781 מ"מ ובסיס גלגלים של 3,180 מ"מ. מידות הענק האלו נועדו לאפשר לדגם להסיע 7 נוסעים בנוחות ומרווח מרביים כולל שני מושבי מחלקה ראשונה בשורה האמצעית.

 

פולקסווגן וילוראן
עיצוב נאה למדי.

אל העיצוב החיצוני הנאה שמצליח לא להיות מיניוואן מרובע ומשעמם למראה, פולקסווגן הצמידה תא נוסעים בעיצוב המזכיר את תא הנוסעים של פולקסווגן אטלס, רק מודרני ויוקרתי יותר למראה בזכות תאורת אווירה היקפית, שימוש נרחב בעור בדלתות ועל הדשבורד וממשק שליטה דיגיטלי ייחודי על מערכת בקרת האקלים. רוכשי הדגם יוכלו לשדרג את חווית הנסיעה עם מושבים הכוללים חימום/אוורור ועיסוי, גג פנורמי כפול ועוד.

 

פולקסווגן וילוראן
מחלקה ראשונה בשורה השנייה

מפרט הבטיחות של הדגם כולל בקרת שיוט אדפטיבית, מערכת זחילה אוטונומית בפקקי תנועה (traffic jam assistant), בלימה אוטונומית, בקרת סטייה מנתיב, מערכת חניה אוטומטית ועוד.

למרות מידות הענק ומגבלה מובנית של פלטפורמת MQB, הדגם מצויד במנועים צנועים יחסית: 2.0 ליטר טורבו TSI עם 220 כ"ס בדגם הבכיר או 186 כ"ס בדגם הבסיס. בשני המקרים המנוע משודך לתיבת 7 הילוכים DSG. מחיר הדגם בסין עומד על החל מ-$49,500.

 

פולקסווגן וילוראן

תגובות (0)

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location