תמונות שצולמו בהולנד בזמן הכנת סרטון פרסומת לסקודה סיטיגו, חושפות עיצוב שיעשה חיים קשים למתחרות העירוניות.

סקודה סיטיגו - עם תמחור היא נכון תזכה להצלחה

סקודה סיטיגו, העירונית החדשה של סקודה, אחת מהשלישייה:סיטיגו, אפ וסיאט מי, מוכנה להיכנס לאולמות התצוגה. באירופה היא תעשה זאת בעוד כחודש, לאחר שבימים אלו ממש, פולקסווגן פתחה את פנקס ההזמנות ל-אפ. לישראל הצפי הוא רק לקראת המחצית השנייה של 2012. עם תג מחיר הצפוי להיות זול בכ-5000 ש"ח לפחות מ-פולקסווגן אפ (וגם זולה מה-"מי" של סיאט), סקודה סיטיגו, צפויה להיות הנמכרת ביותר מבין השלישייה הכמעט זהה לחלוטין.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

המכשלה היחידה העומדת בפנייה כיום ביום שיווקה בישראל, זו כמובן תצורת ה-3 דלתות, תצורה המונעת מרכבים כגון פורד קא ורנו טווינגו "לעשות עלייה" לישראל, למרות שבמקרה שלהן מדובר גם בתג מחיר לא תחרותי במיוחד. תצורת 5 דלתות שימושית יותר (וגם גדולה יותר במידות) לשלישייה העירונית של קבוצת פולקסווגן, תיחשף בתחילת 2012 ויתכן שבשל עובדה זו בחרו בצ'מפיון מוטורס להמתין עם השיווק עד למחצית השנייה של 2012.

 

תזכורת: סקודה סיטיגו מציע מידות של 3.563 מ"מ אורך, 1,641 מ"מ רוחב, 1.478 מ"מ גובה ובסיס גלגלים של 2.420 מ"מ. נפח תא המטען כמו ב-אפ עומד על 251 ליטר ו-951 ליטר עם קיפול המושבים. יחידת הנעה אחת תוצע עם הסיטיגו בשני הספקים של 60 כ"ס ו-75 כ"ס המופקים ממנוע שלושה צילינדרים בנפח 1.0 ליטר.

תגובות (1)

This comment was minimized by the moderator on the site

לא מלהיב מה גם שחסר פיתחי ארור לימי הקיץ הלוהטים שיקשו את קירור הרכב עם שני פתחי אורור בלבד וגם רכב שלוש דלתות לא משהוא משהוא

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location