אסטון מרטין מספקת לנו הצצה ראשונה אל הקרוסאובר DBX, הקרוסאובר הראשון אי פעם של המותג.

 

אסטון מרטין DBX יוצג במהלך הרבעון האחרון של 2019 כרכב הפנאי הראשון אי פעם של מותג מכוניות הספורט הבריטי. עד שזה יקרה, אסטון מרטין מאפשרת לנו לקבל הצצה ראשונה אל הדגם, תחת מעטה כבד של הסוואה.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

את הרמז הראשון לדגם, אסטון מרטין סיפקה לנו בתערוכת ז׳נבה 2015, אז היא הציגה קונספט לקרוסאובר קופה ספורטיבי, בשם דומה. גרסת הייצור של ה-DBX שונה למדי מאותו קונספט, שהיה פשוט סוג של DB9 עם הגבהת מרכב, והיא תאפשר לאסטון מרטין לא רק להתחרות בדגמים כגון למבורגיני אורוס אלא גם להגדיל משמעותית את קהל הלקוחות של ולהוות את הדגם הנמכר ביותר של המותג.

 

אסטון מרטין dbx
אסטון מרטין DBX.

ה-DBX אמנם יהיה רכב הפנאי הראשון של אסטון מרטין, אך הוא לא יהיה לבד לזמן רב שכן בשנת 2021 אסטון מרטין תוסיף להיצע קרוסאובר חשמלי. את ה-DBX צפויים לשרת מנוע V12 המוכרים של המותג יחד עם מנוע V8 מחטיבת AMG של מרצדס ובהמשך, גם מערכת הנעה היברידית שתגיע גם היא ממרצדס.

 

אסטון מרטין dbx
אסטון מרטין DBX.

כאשר באסטון מרטין ערכו סקר מבין לקוחות המותג, הם גילו כי 72% מהלקוחות מחזיקים במקביל רכב פנאי, עם נתון כזה זה כמובן לא מפתיע שכמו כל מותגי העל גם באסטון מרטין החליטו לייצר את מה שהלקוחות רוצים, לשבת גבוה מעל הכביש.

 

לישראל הדגם צפוי להגיע לקראת סוף 2019.

תגובות (0)

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location