פורד תציג בהמשך השנה קרוסאובר עירוני חדש למותג, פורד פומה, אשר יתבסס על הפיאסטה.

 

פורד מספקת לנו הצצה ראשונה לקרוסאובר עירוני חדש לחברה שיישא את השם פורד פומה, שם אשר שימש בעבר את החברה (1997-2002) לדגם קופה קומפקטי שהתבסס על הפיאסטה. כמו זה האחרון, גם הפומה החדשה תתבסס על הפיאסטה - הדור השביעי לדגם שהוצג לפני כשנה וחצי ועדיין לא הגיע לישראל.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

למעט התמונה בין הצללים, פורד לא מאפשרת לנו לראות יותר מידי מהדגם אך כן ניתן להבחין שפורד השאילה מהדגם המקורי את עיצוב הפנסים הראשיים. את הפומה, פורד תחשוף את הפומה בהמשך השנה ואנחנו צפויים לפגוש את הדגם גם כאן בישראל, במהלך שנת 2020.

 

פורד פומה
פורד פומה המקורית - קופה על בסיס הפיאסטה.

הפומה יצויד במנועים המוכרים של פורד, כולל מנוע 1.0 ליטר טורבו המצויד במערכת מיקרו היברידית 48V. הגרסה החזקה יותר של הדגם תצויד במערכת הנעה בהספק כולל של 155 כ״ס. צריכת הדלק המשולבת בדגם, לפי פורד, תעמוד על כ-18.5 ק״מ לליטר בתקן WLTP. פורד מציינת כי לדגם נפח תא מטען של 456 ליטר, גדול משמעותית מהמתחרים הישירים, כגון מאזדה CX-3, קיה סטוניק ועוד.

 

ניתן להניח כי פורד פומה יחליף את בשוק הרכב המערבי את פורד אקוספורט, הקרוסאובר העירוני הנוכחי של פורד המיועד בעיקר לשווקים מתפתחים אך משווק גם באירופה (ולא זכה להצלחה).

תגובות (0)

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location