מרצדס חושפת את תא הנוסעים של ה-A קלאס החדשה המציגה תא נוסעים בהשראת ה-S קלאס הבכירה יחד עם שיפור המרווח לנוסעים ואיכות החומרים.

 

הדור השלישי והנוכחי של מרצדס A קלאס היווה מהפכה עבור הדגם עם שינוי כיוון מוחלט מתצורה של מיקרו-ואן למרכב האצ'בק קלאסי וההצלחה לא איחרה לבוא. מה שלא היה מוצלח בדגם הוא תא הנוסעים (ודברים נוספים) שהיה באיכות נמוכה לא רק ביחס לסגמנט אלא גם ביחס למשפחתיות סטנדרטיות. אז כעת, מרצדס מבשרת לנו על מהפכה בתחום זה עם חשיפתו של תא הנוסעים של הדור הרביעי של הדגם.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

תא הנוסעים של ה- A קלאס 2018 מציג עיצוב הלוקח השראה מכל בדגמים הבכירים יותר של המותג ובמיוחד מה- S קלאס, עם מבנה של שני מסכים צמודים, פתחי המיזוג בצורת טורבינה וגם גלגל ההגה הרב תפקודי שנלקח ישירות מה-S קלאס המחודשת. צמד המסכים שונה בין רמת גימור אחת לשנייה, ברמת הגימור הבסיסית מדובר בשני מסכי "7 בלבד וברמת האבזור הגבוהות יותר ניתן למצוא שילוב של מסך "7 עבור ו-"10.25 או שני מסכי "10.25. עיצוב תא הנוסעים הזה ישרת את כל תצורת המרכב של הדגם, כולל את דגם הסדאן החדש ודגמי הפנאי GLA. 

 

מרצדס A קלאס החדשה תא הנוסעים
סגננות עיצוב שונים לבחירת הרוכשים.

במרצדס מבטיחים בנוסף שדרוג משמעותי בכל הקשור לאיכות חומרים ובידוד רעשים לעומת ה-A קלאס היוצאת. בנוסף, הדגם יוצע עם אבזור לא אופייני לסגמנט כגון מושבים הכוללים בקרת אקלים ועיסוי או תאורת אווירה עשירה עם 64 נורות LED. תא הנוסעים יוצע במספר סגנונות עיצוב, כולל קלאסי עם דיפוני עץ והרבה כרום לאלו הרוצים להרגיש במיני S קלאס או ספורטיבי וצבעוני יותר לרוכשים הצעירים, בגילם או ברוחם. מרצדס מציינים כי גם הראות החוצה שופרה באמצעות שימוש בקורות A, B ו-C צרות יותר.

נקודת חולשה נוספת בה מרצדס מטפלת היא המרווח לנוסעים ותא המטען. מרצדס הגדילה את מרווח הכתפיים בדגם (9 מ"מ מלפנים ו-22 מ"מ מאחור), המרפקים (35 מ"מ מלפנים ו-36 מ"מ מאחור) והראש (7 מ"מ מלפנים ו-8 מ"מ מאחור). לתא הנוסעים נוספו 29 ליטר לכדי נפח של 370 ליטר ולא פחות חשוב, מרצדס הגדילה את המפתח הצר של הדגם היוצא ב-200 מ"מ ואת אורך תא המטען ב-115 מ"מ. את המושבים האחורי ניתן יהיה לקפל בחלוקה של 40/60, רוכשים שיחפצו בכך יוכלו לשדרג לחלוקה של 40/20/40.

 

תגובות (3)

This comment was minimized by the moderator on the site

דיי מכוער האמת...

This comment was minimized by the moderator on the site

איזה מכוער! גועל נפש....

This comment was minimized by the moderator on the site

מדהים, שווה קניה ב 20% פחות מהמחירון

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location