קיה חושפת מספר איורים המציגים קונספט לקרוסאובר קומפקטי, ניחוש מושכל אומר כי מדובר בדור הבא של הספורטאז'.

 

קיה מוטורס הודו, חברת בת של קיה מוטורס, חשפה הבוקר שני איורים המציגים קונספט לקרוסאובר קומפקטי אותו היא תציג בתערוכת Auto Expo 2020 בדלהי בתחילת החודש הבא.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

בהודעה, קיה מציינת כי מדובר בקרוסאובר קומפקטי שיהיה הדגם השלישי שקיה תשווק בשוק ההודי, שוק אליו קיה נכנסה רק לאחרונה ובו היא משווקת כיום שני דגמים בלבד - קיה סלטוס וקיה קרניבל. מעבר למספר מילים על העיצוב ה"דינמי והנועז" קיה לא מספקת לנו פרטים נוספים על הדגם.

 

קיה ספורטאז' איור
פנסים אחוריים מחוברים.

מבט קצר באיורים של הקונספט מבהיר די מהר כי למעשה, אנחנו זוכים כאן בהצצה ראשונה אל הספורטאז' החדש. החזית החדשה אגרסיבית וספורטיבית למראה עם גריל "אף הנמר" בהדגשה בולטת אליו חודרת תאורת יום בחתימה מודרנית. מאחור, בהתאם לאופנה העדכנית, נמצא פנסים המחוברים ביניהם בפס תאורה דק וחדי העין יוכלו להבחין כי במרכז אותו פס תאורה נמצא את הלוגו החדש של קיה עם פונט מודרני יותר.

 

רק נזכיר לכם כי כבר בקרוב, יונדאי תחשוף את הטוסון החדש על בסיס הקונספט Vision T וסדר ההצגה הזה תואם את הסדר הכרונולוגי של הצגת הדגמים ביונדאי-קיה, הספורטאז' תמיד מופיע כחצי שנה לאחר הטוסון.

 

מצד שני, יתכן ואנחנו טועים לחלוטין ומדובר בכלל קרוסאובר עירוני חדש למותג, מקביל ליונדאי וניו אותו נפגוש בקרוב בישראל, מה שאומר שקיה תשווק על אותה משבצת בערך שלושה דגמים, יחד עם הסטוניק והסלטוס.