שברולט אקווינוקס יוצג בקרוב בדגם מחודש, עם עיצוב מעודכן ומנוע 1.3 טורבו חדש במקום מנוע ה-1.5 טורבו של הדגם הנוכחי.

 

תמונות ריגול שמגיעות מסין מאפשרות לנו לקבל הצצה ראשונה אל מתיחת הפנים של שברולט אקווינוקס לדגמי 2020. אמנם מדובר בגרסה המיועדת לשוק הסיני, אך ויזואלית לפחות אין כל הבדל ויזואלי בין הדגם הנוכחי המשווק בסין לזה המשווק אצלינו, סביר להניח כי כך זה יישאר גם בדגם המחודש.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

חזיתו של האקווינוקס זכתה לעיצוב מחודש עם פנסים ראשיים מפוצלים, עם הפרדה בין תאורת היום בחלק העליון ויחידות התאורה הראשיות בחלק התחתון, יחד עם עיצוב חדש לפגוש הקדמי הכולל עדכון קל לגריל. מאחור נמצא עיצוב מעודכן ומודרני יותר לפנסים, יחד עם עיצוב חדש לפגוש האחורי.

 

2020 שברולט אקווינוקס המחודש
עדכון קל לפנסים ולפגוש.

בתמונות ניתן לראות כי האקווינוקס המחודש ישווק, כמו הבלייזר החדש לדוגמה, גם ברמת גימור RS ספורטיבית המעניקה לדגם מראה ספורטיבי יותר באמצעות סמלים מושחרים, חישוקים שחורים, מראות צד מושחרות, צמד סופיות אגזוז בפינות הפגוש האחורי ועוד.

 

שברולט אקווינוקס RS
אקווינוקס RS.

בשוק הסיני לפחות, אך סביר להניח שגם בשאר העולם, האקווינוקס המחודש מחליף את מנוע ה-1.5 ליטר טורבו 170 כ"ס של הדגם הנוכחי במנוע ה-1.3 ליטר טורבו החדש של שברולט בהספק מרבי של 165 כ"ס, מנוע שהוצג לאחרונה עם שברולט טרייל-בלייזר החדש. מנוע נוסף שלא מוכר בישראל הוא מנוע 2.0 ליטר טורבו בהספק מרבי של 256 כ"ס. מנוע ה-1.3 ליטר משודך לתיבת הילוכים רציפה בדגמי הנעה קדמית או לתיבת 9 הילוכים אוטו' בדגמי הנעה כפולה, מנוע ה-2.0 ליטר משודך לתיבת 9 הילוכים אוטו' כסטנדרט.

האקווינוקס הנוכחי הוצג בספטמבר 2016, את הדגם המחודש שברולט צפויה להציג, לכל המאוחר, בתערוכת ניו יורק באפריל 2020.